Neler Yeni

The Witcher 3 Hala Alınır Mı?

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Steamda normal hali 11.99 TL galiba iki dlc bulunan hali 15 TL. Steam üzerinden alabilirsin ordada indirim var ve bu fiyata çok güzel bir oyun. Eskiden düşük fps te oynamıştım yeni sistem alacağım aldığım zaman ilk işim yeniden yükleyip yüksek grafiklerde yeniden bitireceğim ama sana tavsiyem istersen witcher 2 yi de oyna çünkü hikaye ve karakterler açısından bağlantılı

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
SEYF
Alınır kanka net 45-50 saatin var. Bunu 1.500 oynayan insanlar var. Sana kalmış ☺️😂

hihihiha

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steamda normal hali 11.99 TL galiba iki dlc bulunan hali 15 TL. Steam üzerinden alabilirsin ordada indirim var ve bu fiyata çok güzel bir oyun. Eskiden düşük fps te oynamıştım yeni sistem alacağım aldığım zaman ilk işim yeniden yükleyip yüksek grafiklerde yeniden bitireceğim ama sana tavsiyem istersen witcher 2 yi de oyna çünkü hikaye ve karakterler açısından bağlantılı
Witcher2 de var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steamde 70 TL gibi bir fiyat yazıyor

Tilsch

80+ Bronze
Witcher2 de var

Steamde 70 TL gibi bir fiyat yazıyor
Steam'de The Witcher serisinin yapımcı firmasının 20.yıl özel indirimleri vardı.The Witcher 3 12tl,The Witcher 3 Game of The Year versiyonu 15tl(2 tane sağlam dlc içerir ve bunu almanızı tavsiye ederim.) idi.Kaçırdıysanız alınır epic'den.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sorman hata..
Elbette alınır. 15 TL daha verimli harcanamaz muhtemelen.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
Alinirr

hihihiha

80+ Bronze
link olarak atar mısınız ben bulamadım.

hihihiha

80+ Bronze
Steam'de The Witcher serisinin yapımcı firmasının 20.yıl özel indirimleri vardı.The Witcher 3 12tl,The Witcher 3 Game of The Year versiyonu 15tl(2 tane sağlam dlc içerir ve bunu almanızı tavsiye ederim.) idi.Kaçırdıysanız alınır epic'den.
Epic Games'te gördüm sadece Steam'de göremedim indirimi kaçırdım sanırım.

Bu halini alacağım iyi mi?

Ekler

• 1660378255510.png
    1660378255510.png
    17.4 KB · Hit: 16
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,736
Üyeler