Neler Yeni

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year %100 Türkçe Yama

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Yok
1643237725852.png

W3TR ekibine tekrardan bu muhteşem çalışma için kişisel olarak teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Türkçe Yama - (Yandex.Disk Link)

Çeviri Ekibi:

Alper Tunca Deniz
Anıl Can Çetinkaya
Burak Sey
Melih Uçar
Muhammed Üsame Arslan
Muhammet Taki Kesemen
Osman Erdeniz
Ozan Aydın
Sercan Çamlı

Kurulum:

- Kurulum; ana oyunu, Hearts of Stone, Blood and Wine ve ücretsiz 16 genişleme paketini tamamen Türkçeleştirmektedir.

- Çeviri dosyaları, başta Game of the Year (GOTY) olmak üzere, 1.21 ve üstü tüm sürümlerle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.

- Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini "Türkçe (Gönüllü Çeviri)" olarak ayarlamayı unutmayın.

- Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.

Yamadan Görüntüler:

wc21.jpg

wc22.jpg

wcd22.jpg

wcdf22.jpg

wcdf2322.jpg

Kurulum Videosu:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Oyunun kendisinde zaten Türkçe yok muydu? Ben var diye biliyorum.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Oyun da Türkçe dil desteği bulunuyor, ne gibi farkları var?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Vay be. Türkiye'de Türkçe yama sektörü o kadar gelişmiş ki Türkçe dil desteği olan oyunlara bile yama yapıyorlar.

Konu ile alakasız ama, oyun kütüphanemde var.
Yükleyip oynamaya değer mi?

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Ben ps4 te bu oyunu 2-3 sene tam türkçe olarak oynadım hemde türkçesi orijinal ve kaliteliydi. Şimdi bu başlık neden açıldı anlayamadım ben.

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben ps4 te bu oyunu 2-3 sene tam türkçe olarak oynadım hemde türkçesi orijinal ve kaliteliydi. Şimdi bu başlık neden açıldı anlayamadım ben.

Dostum gönüllü çeviri bu ve resmi çeviriden önce çıkan bir yamadır.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Dostum gönüllü çeviri bu ve resmi çeviriden önce çıkan bir yamadır.
Olabilir sağolsunlar ama oyun içerisinde türkçe destek bulunduğu için kimse dışarıdan yama kurmak istemez diye düşünüyorum.

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Yok
Olabilir sağolsunlar ama oyun içerisinde türkçe destek bulunduğu için kimse dışarıdan yama kurmak istemez diye düşünüyorum.

Bu yamanın orijinal konusu 1 milyona yakın tıklanma almıştır. Sanırım herkes senin gibi düşünmüyor.

Caelius

80+ Silver

1643237725852.png

W3TR ekibine tekrardan bu muhteşem çalışma için kişisel olarak teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Türkçe Yama - (Yandex.Disk Link)

Çeviri Ekibi:

Alper Tunca Deniz
Anıl Can Çetinkaya
Burak Sey
Melih Uçar
Muhammed Üsame Arslan
Muhammet Taki Kesemen
Osman Erdeniz
Ozan Aydın
Sercan Çamlı

Kurulum:

- Kurulum; ana oyunu, Hearts of Stone, Blood and Wine ve ücretsiz 16 genişleme paketini tamamen Türkçeleştirmektedir.

- Çeviri dosyaları, başta Game of the Year (GOTY) olmak üzere, 1.21 ve üstü tüm sürümlerle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.

- Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini "Türkçe (Gönüllü Çeviri)" olarak ayarlamayı unutmayın.

- Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.

Yamadan Görüntüler:

wc21.jpg

wc22.jpg

wcd22.jpg

wcdf22.jpg

wcdf2322.jpg

Kurulum Videosu:

Hocam emek vermissiniz saygisizlik etmek istemem fakat zaten turkcesi var oyunun kendi ekibi zaten calisip turkce koymuslar bir daha turkce yama yapmanin luzumu yok gerekesiz olmus bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,064
Üyeler
142,213
Son üye
elbis06
Top Bottom