Neler Yeni

The Witcher ailecek izlenir mi?

PokeTopu

80+
Selamlar Witcher serisini oynayıp bitirmiş birisiyim ve bizimkilere de dizisini izletmek istiyorum ama malum çıplaklık falan girince olaylar biraz dönüyor içerisinde çok fazla çıplaklık var mı? Öpüşme gibi şeyler sorun değil direkt seks sahnesi gibi birkaç tane varsa ona da tamamım fakat her bölüm böyle olaylar dönüyor mu? İzleyen varsa yorum yaparsa sevinirim. Yeni diziye yarın başlayacağız. Oyumu Witcher’dan yana kullanmak istiyorum. Malum dünyanın en iyi oyunu 😁

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Şevket Altınöz
Selamlar Witcher serisini oynayıp bitirmiş birisiyim ve bizimkilere de dizisini izletmek istiyorum ama malum çıplaklık falan girince olaylar biraz dönüyor içerisinde çok fazla çıplaklık var mı? Öpüşme gibi şeyler sorun değil direkt seks sahnesi gibi birkaç tane varsa ona da tamamım fakat her bölüm böyle olaylar dönüyor mu? İzleyen varsa yorum yaparsa sevinirim. Yeni diziye yarın başlayacağız. Oyumu Witcher’dan yana kullanmak istiyorum. Malum dünyanın en iyi oyunu 😁
Bence izlenmez. Ailen +18 sahnelerinden çekinmiyorsa izlenebilir. Bazı aileler için sorun olmuyacak sahneler bazısınıda fazla utandırıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Esma
böyle şeyleri sorun etmeyen bir ailen varsa izlersin

PokeTopu

80+
böyle şeyleri sorun etmeyen bir ailen varsa izlersin
Dark’ta bir sürü seks sahnesi gördük sadece The Boysa başlamıştık ve cidden adamın daşşa bile gözükünce bu ne dedik özellkle pedo olayı girince midem bulandı ve kapadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

D
Bundaki Dark dizisine benzemez :D
Dark’ta her bölüm seks sahnesi vardı be reisim 😁

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Şevket Altınöz
Dark’ta bir sürü seks sahnesi gördük sadece The Boysa başlamıştık ve cidden adamın daşşa bile gözükünce bu ne dedik özellkle pedo olayı girince midem bulandı ve kapadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

D

Dark’ta her bölüm seks sahnesi vardı be reisim 😁
Bilen yazar belki, çıplaklık derecesini ve ne sıklıkla sahneler olduğunu hatırlayamıyorum. Ben ailem ile izleyemiyorum açıkçası. Darkta problem etmedilerse bir şey olmaz bence. Netflix sansürlüyor zaten, the boys farklı platformaydı.

PokeTopu

80+
Bilen yazar belki, çıplaklık derecesini ve ne sıklıkla sahneler olduğunu hatırlayamıyorum. Ben ailem ile izleyemiyorum açıkçası. Darkta problem etmedilerse bir şey olmaz bence.
Sağ olasın yorumun için ben de tek dizi izlerken bazen sıkılıyorum aile ile izlemek sarıyor iyi akşamlar

Top Bottom