Neler Yeni

🔥İndirim ThermalRight Frozen Warframe 240mm LCD Ekranlı Sıvı Soğutma 2799 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Phantom Spirit Varken Alınmaz Pearless :)

+1 Puan Önde Bana Göre .

:shy:
Yok onu kağıt üzerindeki değerler olarak söyledim. 240mm e yakın performans veriyorlar veya eş değer performans veriyorlar. İkisi aynı marka hava soğutması böyle performans veriyorsa sıvı soğutması daha kötü değildir. 120w dedin evet bende sana pearlessin kağıt üzerindeki soğutma değerini söyledim. Yani yeterli olur. Pearless veya phantom vs si yaptırmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Phantom Spirit Varken Alınmaz Pearless :)

+1 Puan Önde Bana Göre .

:shy:
Konu o değil yani.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,487
İsim
Batuhan
Yok onu kağıt üzerindeki değerler olarak söyledim. 240mm e yakın performans veriyorlar veya eş değer performans veriyorlar. İkisi aynı marka hava soğutması böyle performans veriyorsa sıvı soğutması daha kötü değildir. 120w dedin evet bende sana pearlessin kağıt üzerindeki soğutma değerini söyledim. Yani yeterli olur. Pearless veya phantom vs si yaptırmıyorum.

Konu o değil yani.
Anladım Onu Hocam .

Konu o değil yani.
🙏

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,814
İsim
Kerem Çavuş
Fiyat 2800e düşmüş , çok iyi fiyat şu an

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Birkan Öztürk
Parasını göz önünde bulundurmazsak phantom spiritten iyi midir? Phamtom spirit güzel fakat ramlerin vs. Üstünü kapattı biraz kötü duruyor.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
mecit burak kılıç
Teşekkürler hocam. Satabilirsem bunu alıcam bakalım
hocam işlemciniz çok yüksek değilse bence gereksiz masraf ama daha farklı bir hava soğutmada bakabilirsiniz ramlerin üstünü kapatmayacak şekilde ama görünüş önemli ise alabilirsiniz fiyatı uygun

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yusuf Bahadır
Bu lcd hastalığı beni bitirecek. Msi coreliqd 240v2 var şeytan diyor sök sat al bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Birkan Öztürk
hocam işlemciniz çok yüksek değilse bence gereksiz masraf ama daha farklı bir hava soğutmada bakabilirsiniz ramlerin üstünü kapatmayacak şekilde ama görünüş önemli ise alabilirsiniz fiyatı uygun
İşlemcim ortalama hocam ya ryzen 5 5600 47.75 ghz o.c de ama ileride ryzen 5 7600 a güncelleyecrğim. Para olarakta tabi biraz yüksek ama ramlerimin rgb si falan gözüksün en azından diyorum🥲 ama daha zaman var ona kasayı yeni dizdiğim için taksit ödemesindeyim. İleride stok fakan kalırsa satıp alıcam

mert103

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mert
5600 lü sistem için gerek var mıdır ki? istiyorum aslında ama daha sağlam sistem için gerekli olur diye düşünüyorum.

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
Parasını göz önünde bulundurmazsak phantom spiritten iyi midir? Phamtom spirit güzel fakat ramlerin vs. Üstünü kapattı biraz kötü duruyor.
Çok mu kapatıyor, bende almayı düşünüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım

Top Bottom