Neler Yeni

🔥İndirim ThermalRight Peerless Assassin SE 120mm 1299 TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,209
İsim
Kerem Çavuş
hocam birsey soracam benim anakartım dan itibaren kasamın kapağının arasında 16.5 cm var bu soğutucudan alsam kasama sığar mı yardımcı olur musun
benim kasanın da 17cm , ramler yüzünden fanı baya yukarı kaldırmama rağmen çok boşluk kaldı seninki de rahat sığar

world1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağtay
benim kasanın da 17cm , ramler yüzünden fanı baya yukarı kaldırmama rağmen çok boşluk kaldı seninki de rahat sığar
hocam videosunu izledim de altına 4 tane birsey koyuyor yani 2 3 cm havaya kalkıyor videoda benim kasda anakart ile cam arası 16.5 cm cıvarı

Sanrı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selim Çelik
MSI B560M PRO-E uyumlu mudur

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
hocam birsey soracam benim anakartım dan itibaren kasamın kapağının arasında 16.5 cm var bu soğutucudan alsam kasama sığar mı yardımcı olur musun
Ekran kartını geçmiyor uzunluğu

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Alıntıyı görüntüle

iş yapar tabi, benim kasa böyle misal
Hocam fanın iş yapmasını istiyorsak 2 türlü kullanma şekli var. ya dısarıdan hava alıp üfleyecek ya da havayı alıp dışarıya atacak. bunda ikisi de olamaz. çünkü fanın arkadan havayı alıp itmesi gerekiyor ama zemin olduğu için havayı çekemez. Diyelim ki tam tersi ekran kartından aşşağıya doğru gelen sıcak havayı çekip dışarıya atmak istiyorsun onu da yapamazsın bu şekilde çünkü sıcak havayı zemin yüzünden dışarıya atamazsın ve tam tersi sıcak havanın dolaşmasına yol açar. Tek kullanım amacı güzel durması bence. @Enes34Nacir

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Hocam fanın iş yapmasını istiyorsak 2 türlü kullanma şekli var. ya dısarıdan hava alıp üfleyecek ya da havayı alıp dışarıya atacak. bunda ikisi de olamaz. çünkü fanın arkadan havayı alıp itmesi gerekiyor ama zemin olduğu için havayı çekemez. Diyelim ki tam tersi ekran kartından aşşağıya doğru gelen sıcak havayı çekip dışarıya atmak istiyorsun onu da yapamazsın bu şekilde çünkü sıcak havayı zemin yüzünden dışarıya atamazsın ve tam tersi sıcak havanın dolaşmasına yol açar. Tek kullanım amacı güzel durması bence. @Enes34Nacir
Mami sen aglıon ha cidden Aga

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Paramedik
Güzelmiş ama biraz fazla yer kaplıyor sanki
Ls520 mi bu mu

ConquerorXIV

80+ Gold
haha Altdan hava alıyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa kasa toplamıyoruz

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
haha Altdan hava alıyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa kasa toplamıyoruz
Screenshot_2023-09-27-09-46-54-957_com.android.chrome.jpg

Fotoraftaki gibi psu tünelinde delikler varsa ekran kartına destek olarak takılır. Ama psu tünelinde fotoraftaki gibi delikler yoksa hiç bir işe yaramaz sadece güzel gözükür. İlk defa pc toplanmayan adam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,712
Üyeler
152,308
Son üye
MertCankral