Neler Yeni

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü hangi üniversitede okunmalı?

Arkadaşlar selam. Halihazırda bir işte çalışıyorum. Açıktan üniversite okuyup elimde bir diploma bulunsun istiyorum. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik için Atatürk Üniversitesi mi, İstanbul Üniversitesi mi seçmem daha iyi olur?

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
İstanbul Üniversitesi daha prestijli bir üniversite. Bölüm olarak pek bir şey farkedeceğini sanmıyorum.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
İstanbul Üniversitesi daha prestijli bir üniversite. Bölüm olarak pek bir şey farkedeceğini sanmıyorum.
Kız arkadaşım iü'de zamanını harcadığına çok pişman oldu yatay geçiş yaptı. Bölüm dersleri açısından hiç eğitim alamadığından yakınıyordu

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Kız arkadaşım iü'de zamanını harcadığına çok pişman oldu yatay geçiş yaptı. Bölüm dersleri açısından hiç eğitim alamadığından yakınıyordu
Hangi bölüm? Nereye yatay geçiş yaptı ayrıca?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Hangi bölüm? Nereye yatay geçiş yaptı ayrıca?
Amerikan kültür ve edebiyatı bölümünde, hacettepeye geçiş yaptı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amerikan kültür ve edebiyatı bölümünde, hacettepeye geçiş yaptı
Konudaki bölümle bambaşka bölüm farkındayım ama dediğiniz kadar prestijli değil onu belirtmek istedim

melidoas6

80+ Silver
Arkadaşlar selam. Halihazırda bir işte çalışıyorum. Açıktan üniversite okuyup elimde bir diploma bulunsun istiyorum. Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik için Atatürk Üniversitesi mi, İstanbul Üniversitesi mi seçmem daha iyi olur?
Üni farketmez her şekilde kpss giriceksin. Uygun olması açısından Atatürk üniversitesi olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımın abisi samsunda okudu ilk senede atandı

Top Bottom