Neler Yeni

TikTok kullanıyormusunuz? Forumda TikTok kullanım oranı.

TikTok kullanıyormusunuz? Telefonunuzda yüklü mü?

• Kullanıyorum

• Kullanmıyorum

• tiktok yasaklansın

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
yüklü duruyor. Arada bi moralim bozulunca engellileri izliyorum iyi geliyor
Bende öyle yapıyordum fakat bir yazılımcı tarafından tiktokun tüm bilgilerini uploudladığını duydum ve bıraktım

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
benim pc de kötü pc de de sadece opera zoom ve eba canlı ders var. Forum dışında başka zorlandığım yer yok ama az kaldı 2 hafta ban yesem forumu da bırakabilirim belki ama bağımlılık yapıyor.
evet forum bağımlılık yapıyor :) iyi dayanıyorsunuz valla yalan yok.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
1 uyarı sonra 12 uyarı puanım olacak onun gelmesini bekliyorum.
uyarı sistemini bilmiyorum ama şu na kadar 1 tane yedim o da konu başlığı yüzünden. Ama burası sosyal medyaya göre daha iyi bence sürekli yeni şeyler öğreniyorsun. Bence ayrılmayın siteden.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
uyarı sistemini bilmiyorum ama şu na kadar 1 tane yedim o da konu başlığı yüzünden. Ama burası sosyal medyaya göre daha iyi bence sürekli yeni şeyler öğreniyorsun. Bence ayrılmayın siteden.
Bağımlılık yapıyor derse odaklanamıyorum 1.ci sınavları atlatayım ikinci sınavlara geçince bir napim yazar ban yeriz.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kullanmıyorum ve kullanmayı da düşünmüyorum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kullanmıyorum ama yasaklanmasına karşıyım. Hatta destekliyorum. Turnusol kağıdı gibi uygulama. Telefonunda yüklü olduğunu gördüğüm kişiden uzaklaşıyorum. Kafam rahat.

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
Kimler Tiktok kullanıyor Forumda?
Sorun tik tokda değil toplulukta, tik tok kullanan sevdiğim insanlar var hiç de kanser tipler değiller ki şöyle bir olay var bu tür uygulamalar senin ana sayfana koyacağı içeriği tercihe göre filtreliyor saçma videoları görme süren en fazla 4 gün falan ileride kullanmayı düşünmüyor değilim çünkü oralarda izleyebileceğim güzel animeler oluyor editlerden adlarını öğrenip izleyebilirim

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Bağımlılık yapıyor derse odaklanamıyorum 1.ci sınavları atlatayım ikinci sınavlara geçince bir napim yazar ban yeriz.
ben mesela bu konuşmayı ders çalışmam gerekirken yaptım. :D benimde bi bana ihtiyacım var sanki

Top Bottom