Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,516
İsim
Burak Karadağ

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

"TİKTOK ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPIYOR"​

1723109272251.png

1723109280204.png

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,155
İsim
Mert Can Ergün
Tiktok dilencilerin hesabını sorun

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,040
İsim
. .

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
tiktok kapatılsa acaba sosyeteler ne yapacak tüh :(

Bünyamina

80+ Gold
Bir şeylerin kapatılmasını yerine çağırırsın durumları konuşursun şartları zorlarsın oldurmaya çalışırsın son çare bile olmamalı ama sonra gerekeni yaparsın ama uzun süreli değil. Bir süreç olması gerekiyor. Zınk diye kapatmak çözüm değil ki.

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
şükür geç bile kaldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,516
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Koca platformu sanal dilenciliğe döndürdükleri için destekliyorum ama instagramın kapatılması hata
Aynı fikirdeyim, İnstagram çok sorun değildi ve ben kapatılmasına tepkiliydim ama TikTok tamamen gözümde çöp ve gereksiz

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Burak
Kisitlamanin destegi olmaz. Instagram' i da 70 yasindaki teknoloji dusmani malum partili dedeler destekliyor, o halde sizin de onlardan bir farkiniz kalmaz. Platform kotu olabilir fakat kisitlamak bir care degil. Bir platform gider, yerine muadili cikar.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,040
İsim
. .
Top Bottom