Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

Starlex

80+ Silver

İceWolf

80+ Silver

LoserIl

80+ Bronze
Normalde bir şeylerin kapanmasına karşıyım o yüzden kapatmaktan ziyade kısıtlama getirilmeli. Tabi böyle bir şey yapmak çok zor ama çok rezil durumda uygulama

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
uğur demirel

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

"TİKTOK ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPIYOR"​

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
kapatılması sorun değilde tiktok akılsız sokak görmek biraz sorun olabilir sonucta beyni kullanmayan varlık yaratık nese :D

YazılımKafa

80+ Silver

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

"TİKTOK ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPIYOR"​

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Şükür . Sonunda güzel haber

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,389
İsim
Diyarhan
Çok yanlış bir karar insanların haklarını ihlal ediyorlar. (Bu kadar geç kapatılması yanlış karar)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,362
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben Tiktok'u telefonuma bir kere bile kurmadım. Ama bugün bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncılık yaparsak yarın bir gün işin ucu bize dokunduğunda buna karşı çıkmaya yüzümüz olmaz. Bugün TikTok olur yarın Youtube olur. Yasaklarla hiçbir yere varamazsınız.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,817
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Öylesin zaten atatürke,dine, DÜN KENDİM GÖRDÜM bayrağa hakaret eden birisi anca terör olur
Beni terörist ilan ediyorsunuz yani? Bu kadar iftira atan birini görmedim gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ebubekir usta
tiktok kapanırsa nerden propaganda yapacağız neyse kapanablir instayı açsınlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

islam alakalı her paylaşımı kaldıran Allah yazmayı yasaklayan israil ordusunun paylaşımlarına izin verip hamas demeyi yasaklamaları hilafet deyince uyarı atmaları masumların ölmelerine göz yummaları kapatılması için yeterli bir sebep

yanındayız

Ekler

• 1723114984276.png
    1723114984276.png
    111.3 KB · Hit: 8
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bekir Emir
Saçmalık hayatımda bir kere bile indirip kullanmadım, kullanan insanlarla dalga geçtim ama buna destek verilirse işlerin nereye gideceği belli olmaz tiktok gözünde bakmak saçma her gün farklı yasak geliyor. İşin ucunun bu tarz sitelere youtube gibi diğer sitelere gelmeyeceğinin garantisi yok

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
hasan avcı
Keşke ama nerde kar-zarar hesabı yaptıklarında kapatmaları kolay değil seçmenlerinin büyük çoğunluğu orada.
Bana kalsa Tiktok,bigo vs.. için adım atılmalı açık elbiselerle içerik çekip kolay para peşine düşmüş insanlar. Amacı dışına çıktı artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,793
Üyeler
151,608
Son üye
erovski
Top Bottom