Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
İshak Çakır
Tiktok'taki içerikleri beğenmediğiniz için yasaklanmasını destekliyorsunuz . İktidar da Instagram ,Youtube ve X'teki içerikleri beğenmediği için yasaklamak istiyor . Demek ki tüm platformların yasaklanması lazım . Yarın öbürgün bu forumu da beğenmezlerse burayı da kapatırlar . Yasakları desteklerseniz birgün gelir kapınıza dayanır bu zorbalık ,üzülürsünüz .

Tiktok'u sevmiyor musun kardeşim o zaman girmeyeceksin ; Instagram işine gelmiyor mu hesap açmayacaksın . Bazıları bazı şeyleri beğenmiyor diye tüm ülke devekuşu gibi kafasını kuma gömüp yaşamak zorunda değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Şükür . Sonunda güzel haber
Çok yanlış bir karar insanların haklarını ihlal ediyorlar. (Bu kadar geç kapatılması yanlış karar)
Hacılar getirilen yasakları desteklemek kadar saçma bir durum yok. Evet Tiktok amacı dışında kullanan insanlar yüzünden rezalet bir durumda ama bir uygulamadaki çürükler yüzünden diğer insanların bu uygulamayı kullanmasını engelleyemezsin öyle bir dünya yok. Bu uygulama üzerinden düzgün bir şekilde gelir sağlayan insanları sırf içinde bazı çürükler var diye geçim kaynağını da elinden alamazsın. Ki bu devirde pat diye çıkıp "Ben şunu yasaklıyorum." da diyemezsin. Eğer ki o uygulamayı sevmiyorsan kullanma kimse sana zorla kullan demiyo zaten.

JohnSnow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
ömer yıldız
Facebook
ikranur624
ınsallah sımdı hemen kapanır

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,169
İsim
Oğuz
Yav Allah için boş ve gereksiz konuşmayın. Yok Instagram kapatılmamalı da TikTok'un kapatılmasını destekliyorum falan filan niye boş yapıyorsunuz? Birisi de gelir der ki ben de Instagram'ın kapatılmasını destekliyorum. Ucu sana dokununca itiraz et ama dokunmayınca destekliyorum. TikTok kullanmazsın olur biter. Hiç bir şey kapatılmayacak kardeşim. En gereksiz şey olsa bile kapatamazsın. Özgür bir ülke dediğin bir yerde buna yer yok. Siz de böyle saçma tepkiler vererek ekmeklerine yağ sürün helal lan size.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
insta ile takas yapalım insta açılsın tiktok kapansın

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
.
Uygunsuz davranış

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Erdoğan Aktaş
tiktoktan nefret ediyorum ama halk neden sessiz anlamıyorum ellerinden alıyorlar enteresan abi çok yazık

Top Bottom