Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
İlk defa doğru bir şey
Aga onlysfans dışında bu ülkedeki hiç bir yasak mantıklı değil uygulamayı yasaklamak şöyle bir şey. Diyelim ben birini öldürdüm ama bana ceza vermek yerine sokağa çıkmayı yasakladılar aynen böyle bir şey yani o uygulama yasaklanınca dilenciler de ucubelerde yok olmuyor ya youtube shortsa gelirler ya da kwaiye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem madem bi uygulamayı sevmiyorsanız yasaklamayı desteklemek yerine kullanma geç bende tiktok kullanmıyorum ama bu yasaklardan kurunun yanında yaşta yanıyor

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Talha Durdu
İlk defa doğru bir şey
biladerim devlette boyle demenizi istiyor tabiiki herkesjn dusuncesi ayni degil fakat suan siz boyle diyorshnuz yarjn bir gun sizin kullandiklarinizda yasaklanicak ve buda sizin garip garip destek cikmalariniz yuzunden olucak demedi deme kendine iyi bak saygilar

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
.
Aga onlysfans dışında bu ülkedeki hiç bir yasak mantıklı değil uygulamayı yasaklamak şöyle bir şey. Diyelim ben birini öldürdüm ama bana ceza vermek yerine sokağa çıkmayı yasakladılar aynen böyle bir şey yani o uygulama yasaklanınca dilenciler de ucubelerde yok olmuyor ya youtube shortsa gelirler ya da kwaiye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem madem bi uygulamayı sevmiyorsanız yasaklamayı desteklemek yerine kullanma geç bende tiktok kullanmıyorum ama bu yasaklardan kurunun yanında yaşta yanıyor
Aslında of nin de yasaklanmaması lazım. İstemeyen para vermez of ye

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
İsabet olur

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Aslında of nin de yasaklanmaması lazım. İstemeyen para vermez of ye
Aga onlyfansın yasaklanması bence yine iyi oldu hem içeriği malum hemde zaten onu yapmaya niyetlerin adam zaten vpn ile girip yapar yani yasakta çok etkili değil

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ne kadar kullanmasam da habire bir şeylerin yasaklanması doğru değil, bir sıkıntı varsa denetleme getirilebilir.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
.
Aga onlyfansın yasaklanması bence yine iyi oldu hem içeriği malum hemde zaten onu yapmaya niyetlerin adam zaten vpn ile girip yapar yani yasakta çok etkili değil
Kendin diyorsun işte giren yine giriyor yasak saçma ben hiçbir türlü kabul etmiyorum yasağı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Bir uygulamanın içeriğinin kötü olduğunu kabul edip tamam bakma olsun bitsin demek nasıl bir mantık

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
Uygulamanın kapatılmasını isteyenlerin zihniyeti nasıl acaba? Platformu kullan, kullanma farketmez. İnsanların hangi platformu kullanacağını belirlemek veya kısıtlamak özgürlük ihlalidir. Bir platformun belirli kısmı kötü diye tüm kısım kötü olmuyor. 100.000 kişi kullanıyorsa 70.000'i orada dilencilere para atmıyor. Çok yararlı şekilde kullanan Türk insanlarda var. Hobi veya meslek olarak video editleyip platformda paylaşıp global kitlelere açılan ve yurtdışına ülkemizi gösterebilen kitlelerde var. Kullan, kullanma bir uygulamanının kapatılması özgürlük ihlalidir.

Top Bottom