Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Destekleyen arkadaşlar yok olmaya mahkum olacak ya gerçekten

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
.
Bugün instagram, tiktok kapanır. Yarın sıra +18 oyunlarla dolu olan Steam'e gelir. Siz kapansın iyi olur demeye devam edin.
Yok abi anlamıyorlar yok bunlar beyinsiz. Kurtlar vadisi ppli adamdan ne bekliyorsun. Lüks devlet aracı gördüğünde elini masaya vurup vay be devlet diyen tipler bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yo gayet de işime gelir 10 numara bir kadar olur
Yarın foruma kısıtlama gelince bakalım işine gelcek mi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
tik tok roblox bunun gibi mecraların alayı pedofili yuvasına dönmüş
Ben çocukların sürekli taciz ve tecavüze uğradığı bir başka kurum daha biliyorum ama nedense hiç kapatılmıyorlar...

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
HERHANGİ BİR YASAĞI DESTEKLEYEN AKP'LİDİR.

Son düzenleme:

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
O tiktok dilenciliği yaptığınız dediğiniz kişilere para atılması bırakılırsa onlarda bırakır o yüzden boş yapmaya gerek yok destekleyenlerin haline üzülüyorum işte yapacak bir şey yok.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

"TİKTOK ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPIYOR"​

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Bak bu desteklenir.

Bu arada şu discord kapatılma mevzusuna ne oldu? Pek bi yazı var discordda atılan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Diyarhan
Hacılar getirilen yasakları desteklemek kadar saçma bir durum yok. Evet Tiktok amacı dışında kullanan insanlar yüzünden rezalet bir durumda ama bir uygulamadaki çürükler yüzünden diğer insanların bu uygulamayı kullanmasını engelleyemezsin öyle bir dünya yok. Bu uygulama üzerinden düzgün bir şekilde gelir sağlayan insanları sırf içinde bazı çürükler var diye geçim kaynağını da elinden alamazsın. Ki bu devirde pat diye çıkıp "Ben şunu yasaklıyorum." da diyemezsin. Eğer ki o uygulamayı sevmiyorsan kullanma kimse sana zorla kullan demiyo zaten.

Top Bottom