Neler Yeni

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bunların kapatılmasını destekleyenler sadece cahil kesim olacaktır. İçeriğini ben de asla desteklemiyorum ama artık Tiktok da İnstagram, Twitter gibi aktif bir sosyal mecradır. Bu hareketler adım adım sadece özgürlüğü kısıtlamak için yapılıyorken şuan bu söylemler ile halkın nabzını yokluyorlar.

Dolayısıyla olaya mikmok kapanıyor IQ'su düşük insanlar gidecek diye düşünmek sizi onlardan farklı kılmaz. Özgürlük meselesi içerik değil.
Gelde bunu bizim halka anlat hiç bir zaman umursamazlar.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Twitter da Atatürk ile ilgili hakaret içerikli paylaşım yapıyorlar "fesli" bilimem ne diye.Onları engellesinler önce.
vallahi bu kadar hassaslar lol neden yasaklanmıyor : D Allah beyin vermiş abi kullan diye bunlar herhalde sıradan mı ayrıldı ne olduysa

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Fettah Özalp
benim karşıma da geldi vr gözlük ile oynayanlar işte elinde kumanda gibi şeyler oluyor ne yaparsa aynısı yansıyor
yahu kardeşim kapanacak hiçbirşey yok yok yok. bir sebebi yok yani. bütün oyunlar yaş korumalı felan. zaten girerken yaşımı doğru yapacağımı kabul ediyorum diye bir seçenek var onu kabul ediyorsun. roblox gitsin bunların ailesine yanlış yaştan ceza kessin.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
vallahi bu kadar hassaslar lol neden yasaklanmıyor : D Allah beyin vermiş abi kullan diye bunlar herhalde sıradan mı ayrıldı ne olduysa
Onada gelirse şaşırmam xd

Starlex

80+ Silver

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı: TikTok Türkiye için bir ulusal güvenlik meselesidir​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan skandal paylaşımların yapıldığı TikTok'la ilgili çarpıcı bir değerlendirme geldi. Bu meselenin Türkiye için ulusal güvenlik meselesi olduğunu belirten Yayman, "TikTok'un kapatılması, erişim engelinin getirilmesi noktasında komisyon olarak bir tavrımız yoktur, bu Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun tavrıdır. Ama bana komisyon başkanı olarak sorsanız, siyaset milletle beraber yapılır. Milletimiz, TikTok'un kapatılmasını istiyor" dedi.

"TİKTOK ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPIYOR"​

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Umarım kapanır instagram yerine başta tiktoku kapatmaları lazımdı zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,795
İsim
Burak Karadağ
Bu arada birazda gündemi değiştirme çabası olduğunu düşünüyorum, doğalgaza %38 zam geldi en son, döviz ve enflasyon arttı.

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
  • Beğen
Reaksiyonlar: Ayet
Top Bottom