Neler Yeni

Tiny 11 tpm 2.0 ister mi ?, Tiny 10 windows 10 gibi çalışıyor mu ?

Ufny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasancan
Instagram
uufny
Steam
Ufny
Discord
hasancan1
şimdi ben windows 10 kullanıcısıyım ve bilgisayarıma ağır gelmeye başladı tiny 10 yüklemek istersem öncelikle nereden bulucan ondan sonra normal win10'a yüklediklerimizi tiny 10'da da çalışıt mı ? ve tiny 11 tpm 2.0 istiyormu ?

Mr.White

80+ Bronze
3 Aydır custom OSlar deniyorum ilk başta playbook ile yüklenenleri kafadan ele bir artısı olmuyor, tavsiyem ggOS ve kernelOS kullanmanız, AtlasOS'ta Valorant oynarken 90-100 fpslerde gezerken ggOS'ta 190 altına düşmedim, tabii ne kadar güvenlikli bunlar tartışılır ama gözle görülür bir performans farkı var.

Ufny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasancan
Instagram
uufny
Steam
Ufny
Discord
hasancan1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 Aydır custom OSlar deniyorum ilk başta playbook ile yüklenenleri kafadan ele bir artısı olmuyor, tavsiyem ggOS ve kernelOS kullanmanız, AtlasOS'ta Valorant oynarken 90-100 fpslerde gezerken ggOS'ta 190 altına düşmedim, tabii ne kadar güvenlikli bunlar tartışılır ama gözle görülür bir performans farkı var.
hocam intel pentinum kullanıyorum. benim isteğim sadece windows'da ne kullanıyorsam başka istemcide'de kullanmak istiyorum bunun için bana önerebileceğin bir os yazılımı varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta direk gg os'da windows dosyalarını kullanabiliyormuyum ?

Mr.White

80+ Bronze
hocam intel pentinum kullanıyorum. benim isteğim sadece windows'da ne kullanıyorsam başka istemcide'de kullanmak istiyorum bunun için bana önerebileceğin bir os yazılımı varmı ?
Ne demek istediğiniz anlamadım maalesef.
hatta direk gg os'da windows dosyalarını kullanabiliyormuyum ?
ggOS direkt windows'un modlanmış hali gereksiz hizmetler vs yok onun dışında normal kullandığımız windows.

Ufny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasancan
Instagram
uufny
Steam
Ufny
Discord
hasancan1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne demek istediğiniz anlamadım maalesef.

ggOS direkt windows'un modlanmış hali gereksiz hizmetler vs yok onun dışında normal kullandığımız windows.
tamam yükledim diyelim illağa ruffus lazım mı çünkü flash bellek yok bende

Mr.White

80+ Bronze

Mr.White

80+ Bronze

Aykut D.

80+ Gold
Aga Q9400 8gb ddr2 800mhz Rx560 hdd sisteme hangi os'u önerirsin ?

Mr.White

80+ Bronze
Aga Q9400 8gb ddr2 800mhz Rx560 hdd sisteme hangi os'u önerirsin ?
Hocam bende r5 2600 - 1060 6gb var öyle aman aman bir etki etmiyor zaten windowslar sadece stabilize değilse yukarıda dediğim gibi fps düşüklükleri olabiliyor o yüzden gg veya kernel daha iyi olacaktır şuan için en azından yeni bir os'a geçersem haber veririm. (Windows'u ilk kurduğumda yaklaşın 10gb yer kaplıyor denediğim oslardan en hafifi gg'di)
1704739331874.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet büyük
Merhaba bende tiny 8.1 kurmak istiyorum ama link bulamadım verirmisiniz

Top Bottom