Neler Yeni

Tırnak batması ameliyatında bayıltma

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Nuance
ben ayak başparmagımın yarısını kestirdim batık olduğu için anesteziye gerek yok parmagın 2-3 yerinden iğne yaparak 2-3 dakika sonra 15 saniye sürecek şekilde neşterle tırnagın yarısını aşagı batık olan kısıma dogru kesiyorlar acı hissedilmiyor hatta ben hemen cıkıp rahat rahat gezdim agrısı sızısı olmadı ama aradan 3-4 ay kadar geçti ve tekrar etti şuan hala cebelleşiyorum gidip tekrar çektiricem gibi duruyor en azından 3-4 ay agrı sızıdan kurtarıyor tekrar etse bile

şahin doğan

80+ Platinum
ben doktora sordum pazartesi işe başlıcam sorun olur mu diye yok olmaz dedi
Arkadaşımın ayağına battaniye değince bile ağrıdığı için bir ayağı dışarıda yatıyordu. Seninkinde umarım sorun olmaz.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bu işlemi hangi bölüm yapıyor

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
lappelduvide
ben ayak başparmagımın yarısını kestirdim batık olduğu için anesteziye gerek yok parmagın 2-3 yerinden iğne yaparak 2-3 dakika sonra 15 saniye sürecek şekilde neşterle tırnagın yarısını aşagı batık olan kısıma dogru kesiyorlar acı hissedilmiyor hatta ben hemen cıkıp rahat rahat gezdim agrısı sızısı olmadı ama aradan 3-4 ay kadar geçti ve tekrar etti şuan hala cebelleşiyorum gidip tekrar çektiricem gibi duruyor en azından 3-4 ay agrı sızıdan kurtarıyor tekrar etse bile
bro kökten çekecek benim kısmi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu işlemi hangi bölüm yapıyor
genel cerrahi

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Nuance
bro kökten çekecek benim kısmi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

genel cerrahi

kökten çektirilmek tedavi yöntemi değil bilgin olsun :D yukarda arkadaşın yazdıgı gibi şahin nami bu işi iyi yapıyor ve dogru ilaçla çekim sonrası uygulama yapıyor hatta bazen çekimden sonra üstte kalan et parçalarını bile kazıyor batan kısımdaki kökü sökmek için haberin olsun

not : ben tekrar yarısını aldırcam gibi duruyor 1 2 haftaya acısı artmaya başladı :D

Son düzenleme:
Top Bottom