Neler Yeni

tkl mekanik klavye önerisi

Canx017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Demon Shawty
Forumda ve başka yerlerde pek olumlu yorumlar görmedim
hocam ben hep birşeyler alıp satıyorum param güvendeyle faydalı bir sistem bence işimide görüyor alırken biraz fiyatı tuzlu ama yapıcak bişey yok

Bartuu

80+ Silver
Satıcı tarafında sorunlar mevcut alıcı %100 güvence altında param güvende sadece alıcıyı korumak üzere olan bir sistem.
hocam ürün iade parasını 1 aydan fazla bekleyenler gördüm hiç bulaşmak istemiyorum

Canx017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Demon Shawty
Forumda ve başka yerlerde pek olumlu yorumlar görmedim
bence bir bakın derim attığım linke alın deneyin fiyatı birazcık pahalı gibi geldi bana ama tasarımı falan çok hoşuma gitti benim 4 bin tl param olsa şu an kesinlikle alırdım o klavyeyi

Canx017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Demon Shawty
hocam ürün iade parasını 1 aydan fazla bekleyenler gördüm hiç bulaşmak istemiyorum
bir sorun olcağını zannetmem ilanı bir oku istersen adam yazmış zaten test için kullanıldı diye sadece ürünün kutusu falanda var bence alınır

Bartuu

80+ Silver
bir sorun olcağını zannetmem ilanı bir oku istersen adam yazmış zaten test için kullanıldı diye sadece ürünün kutusu falanda var bence alınır
Hocam klavyeyi siz mi satıyorsunuz acaba merak ettim benim kendi ürünüm olsa bu kadar övmem

Canx017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Demon Shawty

Hocam klavyeyi siz mi satıyorsunuz acaba merak ettim benim kendi ürünüm olsa bu kadar övmem
yok be sadece sistemin güvenilir olduğunu anlatmaya çalışıyorum da ikna olmadınız :D ama klavye güzel siz bilirsiniz isterseniz alın isterseniz almayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok be sadece sistemin güvenilir olduğunu anlatmaya çalışıyorum da ikna olmadınız :D ama klavye güzel siz bilirsiniz isterseniz alın isterseniz almayın
veya forumdan birilerine sorun belki satan vardır

Bartuu

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya forumdan birilerine sorun belki satan vardır
Başka klavye bakıcam hocam teşekkürler

Canx017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Demon Shawty
Başka klavye bakıcam hocam teşekkürler
bu arada stok olmamasının sebebi üretiminin durmasıymış