Neler Yeni

TL DEĞERSİZLEŞİYOR - ALABİLECEĞİNİZİ ALIN - HER ŞEY TEMMUZ AĞUSTOS GG

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Paniğe gerek yok. Siz panik yaptıkça fiyatlar artar. Yağ fiyatlarında olduğu gibi. İnsanlara 200 TL den sıvı yağ aldırdılar. Bazıları ikişir kutu aldı. Şimdi indirim kampanyaları yapıyorlar. Kışkırtıcılara uymayın. Zarara girmeyin.
Var. Teknolojik ürün alacaksan ya şimdi ya hiç. Koyunluk yapıp uymayın şu uzun adamın dediklerine

ali_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ali ÇİMEN
Arkadaşlar bu saatten sonra bu ülkede alınmış alınmıştır. Akşamdan sabaha kadar cart planı curt planı açıklasınlar. Bu saatten sonra hepsi boş. Elinizde döviz vs. varsa da bozdurmayın oyuna gelip.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Buğra Boyacı
seçime kadar dayanırsanız seçimden sonra da bir şey değişmez bu arada bilginiz olsun .d

Grknakgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Gürkan
Arkadaşlar bu saatten sonra bu ülkede alınmış alınmıştır. Akşamdan sabaha kadar cart planı curt planı açıklasınlar. Bu saatten sonra hepsi boş. Elinizde döviz vs. varsa da bozdurmayın oyuna gelip.
Hiçbir şeyin toparlanma imkanı yok. 1 ay önce etrafımdaki herkese söyledim tahmini yıl sonu dolar kurum 22. Ve insanların dolar euro çıkıyor kafasından kurtulmaları lazım. Bizim para birimimiz yüksek enflasyonda yüksek değer kaybında, bunun faizi arttırmaktan başka dönüşü yok. O bile eski günlere döndermeyecek bizi çünkü ülke aşırı borçlandı, aşırı darboğazdan geçiyoruz ve ülkenin finansına ve politikaları yatırımcı güveni yok

Dexes

80+ Bronze
Hiçbir şeyin toparlanma imkanı yok. 1 ay önce etrafımdaki herkese söyledim tahmini yıl sonu dolar kurum 22. Ve insanların dolar euro çıkıyor kafasından kurtulmaları lazım. Bizim para birimimiz yüksek enflasyonda yüksek değer kaybında, bunun faizi arttırmaktan başka dönüşü yok. O bile eski günlere döndermeyecek bizi çünkü ülke aşırı borçlandı, aşırı darboğazdan geçiyoruz ve ülkenin finansına ve politikaları yatırımcı güveni yok

Uzun lafın kısası sıçtık

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İhtiyaç yok Allah'a şükür ama nereye birikim yapsam ona karar veremedim dolar alsam şuan yüksek zaten coin işine girmiyorum sanki altın güvenli gibi

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Abi ben kasımı bekliyordum ya laptop için yattı mı benim hayaller yani?

Grknakgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Gürkan
Abi ben kasımı bekliyordum ya laptop için yattı mı benim hayaller yani?
Reis görünen köy bu kesin bir şey söylemiyor kimse ama durumlar belli 2 yıldır. Temmuzda maaş zamları geldiğinde enflasyon daha da devam edecek katlanarak, görünen bu yani. Hepimizin dileği inşallah olmasın, olmamalı ama işte :(

Efem1905

80+ Bronze
Elinde para olan araba ev döviz bir şey alsın parası değer kaybetmesin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617