Neler Yeni

Çözüldü✓ TN Panel hakkında sorular.

Coressa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Ateş
Bütçe
5000
Sadece FPS oyunları oynamak için yeni monitör alacağım. En düşük tepkime süresini sunan TN panelmiş. IPS panel ile TN arasında tepki süresi olarak FPS oyunlarında ciddi avantaj sağlayacak bir durum var mı? 24 inç TN panel monitör öneriniz varsa bekliyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
IPS daha canlı renklere sahip daha fazla kalite için IPS ama senin için tek önemli HZ ise TN

Coressa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS daha canlı renklere sahip daha fazla kalite için IPS ama senin için tek önemli HZ ise TN
Hocam TN ciddi bir avantaj sağlıyorsa TN panele yöneleceğim. Öyle ahım şahım bir fark yoksa IPS almayı düşünüyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Sadece FPS oyunları oynamak için yeni monitör alacağım. En düşük tepkime süresini sunan TN panelmiş. IPS panel ile TN arasında tepki süresi olarak FPS oyunlarında ciddi avantaj sağlayacak bir durum var mı? 24 inç TN panel monitör öneriniz varsa bekliyorum.
Aslında TN ile IPS'dekilerde çoğu aynı tepkimeye sahip eğer 1MS MPRT ise IPS'deki ile aynı ama GRT ile işler değişir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam TN ciddi bir avantaj sağlıyorsa TN panele yöneleceğim. Öyle ahım şahım bir fark yoksa IPS almayı düşünüyorum.
IPS al ahım şahım fark yok o bütceye güzel bir IPS almak daha mantıklı.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
TN panel alınmaz. Eskiden IPS - TN ayrımı vardı çünkü eskiden IPS panallerin tepki süresi yüksekti aralarında fark vardı şimdi ise çoğu IPS 1 Ms tepki süresi sunuyor. Kesinlikle IPS almalısın.

Coressa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TN panel alınmaz. Eskiden IPS - TN ayrımı vardı çünkü eskiden IPS panallerin tepki süresi yüksekti aralarında fark vardı şimdi ise çoğu IPS 1 Ms tepki süresi sunuyor. Kesinlikle IPS almalısın.
Teşekkür ederim.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
Top Bottom