Neler Yeni

Togg yapılamaz diyenler nerede acaba?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Togg oyuncak diyenler, fabrikası yapılmaz diyenler, seri üretime geçmez diyenler nerede acaba?
Allah hayırlısını nasip etsin. Kör gözlerin de içinde bulunduğu karanlığı sürdürsün. Amin.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
800-900bin civarı olursa, kronik sorunu olmazsa, iç dizaynı ve ekran tasarımları tanitimdaki gibi olmazsa (çünkü ekran concord tablet gibiydi) alırım.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Togg oyuncak diyenler, fabrikası yapılmaz diyenler, seri üretime geçmez diyenler nerede acaba?
Allah hayırlısını nasip etsin. Kör gözlerin de içinde bulunduğu karanlığı sürdürsün. Amin.

Reis dünyayı dize getirdi ama dur buz dolabım neden boş...
Ayriyeten 10 yıl önce yerli araba yapmıyorduk ama daha zengindik en azından buzdolabımız doluydu. Bu araba bizim vergimizle yapıldı ama geri dönüşü sözde Milliyetçi Devlet Büyüklerinin cebine olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim vatandaşım bu arabaya binebilecek mi ? İmkansız.
Bunlarda onu anlayacak zeka yok hocam

YazılımKafa

80+ Silver
Benim vatandaşım bu arabaya binebilecek mi ? İmkansız.
Kardeşim bu fiyat bandında Türkiye de binlerce araba satılıyor . Neyin kafası bu. Ayrıca 10 bin bütçesi olan buranın vatandaşı da 1 milyon bütçesi olan başka yerin vatandaşı mı?

Strelok

80+ Silver
Bu fiyata daha iyileri yok mu acaba?

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Şu an yeni çıkan araçların en ucuzu bile neredeyse 800k'dan başlarken çatır çatır satılıyor hepsi. 1 milyon civarına çıkarsa yok satar emin ol.
şuan yeni çıkan araçlar yıllardır kendini kanıtlamış ve eski versiyonlarındaki kronik arızaların bir sonraki jenerasyonda düzeltilip sorunsuzluk adına üstünde çalışılmış modellerdir. örneğin bir corolla almak mı togg almak mı diye sorduğunda hiç düşünmeden corolla alırım. yeni yapılan aracın kronik bir sürü sorunu çıkabilir. yapılan testlerin çok kısa zamanda yapıldığını düşünüyorum ki bu kadar sıkıştırmanın sebebi de bellidir... tahminimce ilk 4-5 yılda alabilecek olanların pişman olacağı bir araba olacaktır.

Strelok

80+ Silver
Elektrikli olarak yok.
he iyi arabadan anlamadığım için sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan yeni çıkan araçlar yıllardır kendini kanıtlamış ve eski versiyonlarındaki kronik arızaların bir sonraki jenerasyonda düzeltilip sorunsuzluk adına üstünde çalışılmış modellerdir. örneğin bir corolla almak mı togg almak mı diye sorduğunda hiç düşünmeden corolla alırım. yeni yapılan aracın kronik bir sürü sorunu çıkabilir. yapılan testlerin çok kısa zamanda yapıldığını düşünüyorum ki bu kadar sıkıştırmanın sebebi de bellidir... tahminimce ilk 4-5 yılda alabilecek olanların pişman olacağı bir araba olacaktır.
tek merak ettiğim bir TOGGun maliyeti

YazılımKafa

80+ Silver
Diğer markaların zamanında kendi vatandaşı böyle düşünse bu markalar ne halde olurdu acaba. Yazık. Sırf muhalefet için her şeyi kötülemek...

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Diyarhan
Bende yerli ve milli uçağımızı yapıyorum fiyatı 1 milyar dolar alana milli almayana gevur icadı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom