Neler Yeni

Togg yapılamaz diyenler nerede acaba?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
İşte cahilsin deyince alinmayacaksın

Yani gine bilgisizlik paçadan akıyor kendi söyledigini kendi yalanlıyor tr yi sosyal deet zanneden birinden beklenildiği gibi
Arkadaş orada çok basitçe anlatmış belirtmiş daha yazılanı anlayabilicek kapasiten yok kendine zorla hakaret ettiriyorsun. Yapma.

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
800-900bin civarı olursa, kronik sorunu olmazsa, iç dizaynı ve ekran tasarımları tanitimdaki gibi olmazsa (çünkü ekran concord tablet gibiydi) alırım.
Şuan ekran tasarımları öyle olan bir araba bul 800-900'e helal olsun başka bir şey demiyorum.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Asgari maaşla geçinen baban alamadıktan sonra ne anlamı var çıkmasının. Kafanıza yazık.
Bu araba herkes alabilsin amacıyla üretilmedi ve asgari maaşla geçinen birinin eski bir araba alması zaten zor ki togg ciddi bir araba eğer 800-900 k arası çıkarsa o fiyat aralığı için en iyi seçenek olur. ilk 2,3 yıl satın almanın biraz riskli olduğunu kabul ediyorum.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Ha ne güzel bende diyorumki totondan uydurma
Uydurmuyorum, biliyorum. Youtuber izleyerek Amerikalı öyle sanmana gerek yok. O youtuberlar Amerika'daki asgari ücretin belki onlarca katını kazanıyor izlenmelerden. Hala utanmadan mesaj yazıyorsun birde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş orada çok basitçe anlatmış belirtmiş daha yazılanı anlayabilicek kapasiten yok kendine zorla hakaret ettiriyorsun. Yapma.
Detaylı yazdım birde anlasın diye yok anlamıyor ne yapmak lazım buna inandırmak için makale atsak inanır mı acaba :)

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Uydurmuyorum, biliyorum. Youtuber izleyerek Amerikalı öyle sanmana gerek yok. O youtuberlar Amerika'daki asgari ücretin belki onlarca katını kazanıyor izlenmelerden. Hala utanmadan mesaj yazıyorsun birde.
Yavrum gülüm kardeşim bitanem canım ben abd de yaşadım yaşadım bu yüzden sen totondan sallayınca samet gibi inanmıyorum ha bu arada adamlar youtube den onbinlerce dolar gibi bir şey kazanamazlar o konudada cahilsin

Sagittarius

80+ Silver
Şuan ekran tasarımları öyle olan bir araba bul 800-900'e helal olsun başka bir şey demiyorum.
Hayallerim yıkıldı yemin ediyorum siz böyle yazınca neyse az daha biriktirecez ozaman bı TOGG için 1.2M felan biriktirmek lazım heralde bide kaza yaptığını düşün onun parçaları Allah bilir nekadar yokya boşver
Ben Alman Arabasi E46 ile mutluyum

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kavga etmeyin la alabilelim ya da alamayalım ekonomimize katkısı olacak vatana millete hayırlı bir iş başarabilmişiz işte

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
Hayallerim yıkıldı yemin ediyorum siz böyle yazınca neyse az daha biriktirecez ozaman bı TOGG için 1.2M felan biriktirmek lazım heralde bide kaza yaptığını düşün onun parçaları Allah bilir nekadar yokya boşver
Ben Alman Arabasi E46 ile mutluyum
Hiç bir şey yapmayıp, evde yan gelip yatan max Türk genci zekası. Ben ne diyorum, sen ne anlıyorsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom