Neler Yeni

🔥İndirim TOPK USB Masa Fanı 64₺ + 5k mAH Bataryalı versiyonu 79₺

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
1720876275798.png

Kendim de daha önce iki tane almış biri olarak bu fiyata bedava ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim powerbankle bile çok güzel iş görebiliyor bazen.

Taze hesaba özel

Alıntıyı görüntüle

Bataryalı farklı bir versiyonu (5k mAH olanı seçmeyi ihmal etmeyin)

5000 mah seçtim ama sipraiş özetinde böyle gözüküyor hocam ne yapmam gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
Kendim de daha önce iki tane almış biri olarak bu fiyata bedava ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim powerbankle bile çok güzel iş görebiliyor bazen.

Taze hesaba özel

Alıntıyı görüntüle

Bataryalı farklı bir versiyonu (5k mAH olanı seçmeyi ihmal etmeyin)

Bi tc numarasıyla kaç defa sipariş verebiliriz aliexpressten yani kaç kere ayrı ayrı ürün sipariş verebilirim

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
maiile gelen bu zaten

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Ömer
Bi tc numarasıyla kaç defa sipariş verebiliriz aliexpressten yani kaç kere ayrı ayrı ürün sipariş verebilirim
Her Türk vatandaşı ayda 5 defa gümrükten mal geçirebilir. Ayrıca bu indirimlerin çoğu ilk siparişe özel indirimler bunun için de 5 tane hesap açmak gerekir :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

maiile gelen bu zaten
Site üzerinde ne yazıyor oraya da bak belki hata olabilir diyeceğim de pek sanmıyorum dalgınlıkla 2400 olarak vermişsindir istersen satıcıya yaz istersen iptal edip yeniden satın al.

Not: Satıcılar genelde o notlara uymuyor haberin olsun iptal etmeni tavsiye ederim.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Mailine gelen sipariş durumunda kaç mAH yazıyor?

Her Türk vatandaşı ayda 5 defa gümrükten mal geçirebilir. Ayrıca bu indirimlerin çoğu ilk siparişe özel indirimler bunun için de 5 tane hesap açmak gerekir :)

Site üzerinde ne yazıyor oraya da bak belki hata olabilir diyeceğim de pek sanmıyorum dalgınlıkla 2400 olarak vermişsindir istersen satıcıya yaz istersen iptal edip yeniden satın al.

Not: Satıcılar genelde o notlara uymuyor haberin olsun iptal etmeni tavsiye ederim.
tamam iptal edince param neaman iade edilir ve ilk sipariş im yanarmı ?

s

ilk indirim gidiyorsa satıcıya yazmam daha mantıkluı

Robius

80+ Bronze

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Ömer
tamam iptal edince param neaman iade edilir ve ilk sipariş im yanarmı ?

s

ilk indirim gidiyorsa satıcıya yazmam daha mantıkluı
İlk indirim sanırım gitmiyordu hatta bizzat yaşadım ama inan emin değilim çok fazla hesap beynimi allak bullak etti ne desem yalan olur. @KingDeViL hoca daha iyi bilir.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
1720877024816.png

İlk indirim sanırım gitmiyordu hatta bizzat yaşadım ama inan emin değilim çok fazla hesap beynimi allak bullak etti ne desem yalan olur. @KingDeViL hoca daha iyi bilir.
ugu ugu baga baga gibi konusuyor iptal edip yeniden alın dedi

yanlıs siparis geçtim dedim bunu başardıgınız icin tesekkur ederim diyince korktum sövecek

ilk indirim gidiyormus

Top Bottom