Neler Yeni

Topladığımız Sistem Nasıl Önerileriniz Var mı ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
kasa çok kötü duruyor onun dışında parçalar güzel de işlemciyi arttırmanızı öneririm anakart ta rog strix iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Alpsar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör kulaklık ve klavye için bütçe
Hocam fiyat performans önerdiğiniz neyse taksitle alacağımız için bütçeden yana sıkıntı yok kulaklık mikrofunu kaliteli olsun yeter. Monitör de aklımda bu var nasıldır https://www.akakce.com/monitor/en-u...sync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,442075420.html klavye de xpg summoner var aklımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa çok kötü duruyor onun dışında parçalar güzel de işlemciyi arttırmanızı öneririm anakart ta rog strix iyidir
kasa ram öneriniz var mı anakart az önce baktım da çok pahalı değil mi asus b450m k 2 nasıldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Alpsar

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Lost Cuk
kasanın stiline aldanıp sakın turbox almayın adamların işçiliği çöp gibi zaten.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
artık pek fiyat performans kalmadı ama donanım arşivi videolarında arada ekipman oluyo ordan bakabilirsin bakmayacaksan ben steelseries kullanıyorum kulaklık ve klavye olarak uzun süredir gayet memnunum
hangi model ? bu nasıl https://www.trendyol.com/steelserie...losuz-xbox-ve-pc-oyuncu-kulakligi-p-654447811

kasanın stiline aldanıp sakın turbox almayın adamların işçiliği çöp gibi zaten.
bunları bi abim önerdi sizin öneriniz var mı ?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,721
İsim
Gtx 1090Tİ
4,5K ya 5600 alacağına bu işlemciye bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Alpsar
Hocam fiyat performans önerdiğiniz neyse taksitle alacağımız için bütçeden yana sıkıntı yok kulaklık mikrofunu kaliteli olsun yeter. Monitör de aklımda bu var nasıldır https://www.akakce.com/monitor/en-u...sync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,442075420.html klavye de xpg summoner var aklımda

kasa ram öneriniz var mı anakart az önce baktım da çok pahalı değil mi asus b450m k 2 nasıldır
ram ddr4 mü 5 mi bi de kaç gb ben kingston kullanıyorum kasa olarak da cooler master 2sinden de memnunum tercih edebilirsin

hangi model ? bu nasıl https://www.trendyol.com/steelserie...losuz-xbox-ve-pc-oyuncu-kulakligi-p-654447811

bunları bi abim önerdi sizin öneriniz var mı ?
kulaklık artctis 5 ama onun fiyatı daha iyiymiş kasa bence de onu alma

ram ddr4 mü 5 mi bi de kaç gb ben kingston kullanıyorum kasa olarak da cooler master 2sinden de memnunum tercih edebilirsin

kulaklık artctis 5 ama onun fiyatı daha iyiymiş kasa bence de onu alma
ram kafanıza göre hocam hangisi iyiyse ucuz kaliteli olsun fiyatını haketsin yeter rgb olursa daha güzel olur fazla fiyat farkı yoksa. attığım kulaklığın mikrofonu iyi midir? yayıncılık için götürür mü biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Alpsar
ram kafanıza göre hocam hangisi iyiyse ucuz kaliteli olsun fiyatını haketsin yeter rgb olursa daha güzel olur fazla fiyat farkı yoksa. attığım kulaklığın mikrofonu iyi midir? yayıncılık için götürür mü biraz.
Kulaklık iyi bence o idare eder daha sonra yükseltirsin

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostum konu baştan aşağı rezalet. 5600x alınmaz, attığın işlemciye attığın anakart hiç alınmaz. Kasa + PSU aynı şekilde. Kısmen SSD'de dahil buna.

Tavsiyem yeniden toplam bütçe ile konu açman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,114
Üyeler
142,222
Son üye
Yasem
Top Bottom