Neler Yeni

Toplama PC mi Yoksa Hazır Sistem mi?

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
ibrahim baran
Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım Rtx 2060 ve ryzen 3600 olan bi sistem düşünüyorum sizce indirimleri bekleyeyıp tek tek mı alayım yoksa youtube kanlların hazır sistemlerine bakayım mesela abdullah abinin sistemleri uygun fiyatlı oluyor ve hediye falan da veriyor ama sanki bazı parçalar biraz düşük segment gibi oluyo mesela ben tek tek toplamadan once bu sisteme b450 s2h koyma düşük kalır ya da psu 550w az kalır gibi şeyler duyuyodum (abdullah abi veya başka youtube dakiler hazır sistemlerde spec delta corsair kullanıyo ondan 550w dedim) dedigim gibi sizce ne yapayım bu arada abdullah abinin veya başkalarının hazır sistemını kötülüyomuş gibi olmasın fiyat dahilinde çok iyi sistemler ki bunların yanında hediye bile veriyo abdullah abi neyse kısaca sizce ne yapayım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Sarkut
Bazı youtube kanalları harbi indirimli yapıyor yakalayabiliyorsa yakala bu devirde biraz zor ama

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bazı sistemler iyi indirimli oluyor. İyi indirimli bir sistem çıkarsa alabilirsin. Ama konu açıp sor ilk önce alınır mı diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Sarkut

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
ibrahim baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı youtube kanalları harbi indirimli yapıyor yakalayabiliyorsa yakala bu devirde biraz zor ama
ya dedigim gibi ama bazende mesela parça parça laırken çok iyi indirimler oluyo mesela bi ara cuma indirimlerinde rtx 2070 2060 fiyatına düşmüştü toplu para elime gecmedigi için alamamıstım :(

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım Rtx 2060 ve ryzen 3600 olan bi sistem düşünüyorum sizce indirimleri bekleyeyıp tek tek mı alayım yoksa youtube kanlların hazır sistemlerine bakayım mesela abdullah abinin sistemleri uygun fiyatlı oluyor ve hediye falan da veriyor ama sanki bazı parçalar biraz düşük segment gibi oluyo mesela ben tek tek toplamadan once bu sisteme b450 s2h koyma düşük kalır ya da PSU 550w az kalır gibi şeyler duyuyodum (abdullah abi veya başka youtube dakiler hazır sistemlerde spec delta Corsair kullanıyo ondan 550w dedim) dedigim gibi sizce ne yapayım bu arada abdullah abinin veya başkalarının hazır sistemını kötülüyomuş gibi olmasın fiyat dahilinde çok iyi sistemler ki bunların yanında hediye bile veriyo abdullah abi neyse kısaca sizce ne yapayım?
Abdullah yakın zamanda düşük bütçe F/P sistem getireceğini söylemişti.
Mayıs ayının başında da 2 haftalığına erteledi sistemi,
Sonrasında da dolar fırladı, stoklar azaldı vs.
Ama yenileniyor stoklar, dolar da tekrar gerilemeye başladı.
Tahminimce yakın zamanda düşük bütçe F/P sistemi getirir Abdullah.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed
Instagram
sadolationn
Youtuberler'in kasalarini alabilirsin güçlü,uygun fiyatlara oluyor.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
ya dedigim gibi ama bazende mesela parça parça laırken çok iyi indirimler oluyo mesela bi ara cuma indirimlerinde rtx 2070 2060 fiyatına düşmüştü toplu para elime gecmedigi için alamamıstım :(
Eğer bu kpnuda iyiysen fırsatları kovala arkadaş rtx 2060 super 1660 super den 100 TL daha pahalı bi fiyata aldı

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
ibrahim baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtuberler'in kasalarini alabilirsin güçlü,uygun fiyatlara oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Sarkut
iş o zaman araştırmaya kalıyor işte tek tek indirimde kovalayabilirsin yada toplu şekilde indirimlide alabilirsin

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Muhammet
Ben Abdullah abinin sistemi bekleyecektim bi an indirimlerle gaza gelip parça parça almaya karar verdim. Ama hemen hemen aynı sistemi toplamış gibi olucam sanırım.

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
Donanim Arsivi bir tarih vermeli bence cok bekleyen var cunku

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,696
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
10. Nesil çıktığında iyi bir hazir sistem çıkar diye düşünüyorum salgindan sonra da stok sıkıntısı olmaz

Top Bottom