Neler Yeni

Toplamış olduğum sistem parçaları uyumlu mu? İlk sistemim

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,615
İsim
Yavuz
Çok dengesiz bi sistem bence. Ne oynicaksiniz ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,870
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam darboğaz tam olarak neye oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sağolun hocam monitörü iptal ettim değiştireceğim 2k bir monitörle sistemi beğendiniz mi
Yok pek dengeli olmamış daha güzel bişey çıkabilirdi

MYSTIC

80+ Silver
Hocam darboğaz tam olarak neye oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sağolun hocam monitörü iptal ettim değiştireceğim 2k bir monitörle sistemi beğendiniz mi
İşlemcisinin,ekran kartına göre yetersiz kalması demek.Ekran kartı yapması gereken görevi tam yapmiyor ve az FPS alıyorsun.

alihanbkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alihan
Arkadaşlar ekran kartını yine saphire nitro ama rx6700xt aldım 6900xt sisteme uymuyordu dediğiniz gibi ancak bi sorun yaşadım bu konuda bilgilendirimisiniz şimdi n11.com dan seceditbilgisayar diye bir satıcıdan sipariş verdim ancak ekran kartı etiketi kesilmiş yani kutu açılmış ve yırtığı vardı bu şekilde ben bunu kabul etmiyorum ve geri iade etmek istiyorum herhangi bi sorun olur mu iade almama gibi bir durum olabilir mi ulan bi sistem yapacağız ilk defa heves falan kalmadı

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
hocam baya pahalı ve dengesiz olmuş

alihanbkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alihan

Dostum bunu al, yanına da 2k monitör al. Ha ille de kendim toplayacağım dersen de monitör olarak samsung g3 alma.
Hocam bunu almak isterdim ancak ben taksitle aldığım için istediğim yerden istediğim sistemi alamıyorum o yüzden kendim topladım monitör haklısınız rx6900xt için fazla ama ekran kartını rx6700xt olarak değiştirdim ama ekran kartı kutusu açıl geldi geri iade edeceğim umarım sorun yaşamam şu hale bak

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Hocam bunu almak isterdim ancak ben taksitle aldığım için istediğim yerden istediğim sistemi alamıyorum o yüzden kendim topladım monitör haklısınız rx6900xt için fazla ama ekran kartını rx6700xt olarak değiştirdim ama ekran kartı kutusu açıl geldi geri iade edeceğim umarım sorun yaşamam şu hale bak

Geçmiş olsun. Monitör olarak da VG27AQZ olabilir, aklında bulunsun.

Top Bottom