Neler Yeni

Toplu Ürün İnceleme arininteri.com İnceleme *Dikkatli Oku

softwaredevelopers

80+ Bronze
Öncelikle aşağıdaki maddeleri dikkatli bir şekilde okuyunuz.
** Hiçbir şekilde yapacağınız alışverişten ben sorumlu veya yükümlü değilim, herhangi bir garanti sunmuyorum yalnızca aldığım ürünleri inceliyorum.

İnceleme-1 80GB HDD
Öncelikle arininteri.com'un bir pazaryeri olduğunu öğrendim. Yani ürünleri site sahibi satmıyormuş başka mağazalar esnaf satıyormuş. Platform sadece aracılık edip parayı korumaya alıyormuş. Dolandırıcılığı falan önlüyormuş filan filan

Şimdi biz ürünümüze gelelim. Ürünü sitelerinden 12 taksitle sipariş ettim .d 22 küsür TL falan ödedim.
Sonra mesaj geldi siparişiniz alındı filan.
Sanıyordum ki kargo ile gönderecekler.
Saat 10 gibi kalktım baktım kargoya verilmiş görünüyor ama kargo no yok. Şüphelenmedim değil.
Saat 12 gibi mesaj geldi, ürününüzü sizi rahatsız etmemek için kapınıza bıraktık diye. +531'li bir numara.
Biraz şaşkınlıktan sonra kapıyı açtım bir psu kutusu. 500W falan yazıyor dedim yandık, ürünler karıştırılmış galiba. Aldım elime bıçağı güzelcene kutuyu açtım. Gazete falan derken baya iyi paketlenmiş kargoya verilmemiş olmasına rağmen. (Ürünü aldığım arkadaş bizim aşağı mahallede oturuyormuş geçerken bırakmış)

Açana kadar kan ter içinde kaldım sonra gittim banyo falan çıktım. Harddiskin altından birde psu to sata power çıktı. Bilgisayara taktım disk bölümlerini falan oluşturdum. Disk sorunsuz bad sector testinden falan geçti. Sonra dedim ki zaten bende çok sata power var dönüştürücüyü çıkarayım. Satayı çıkardım dönüştürücü takılı kalmış bir çektim dönüştürücünün kafası elimde kaldı. (Benim hatamdı) sonra hemen fişleri çektim elimdeki güzelim sata power'ıda heba etmiş oldum. Yeniden bağladıktan sonra bir kali linux kurdum. Sonra birkaç uygulama falan. Testlerden sorunsuz geçti HDTune ile test ettim 0 problem. Yazma hızı 70'lerde dolaşsa da ara ara 50'lere düşüyor okuma hızı 60-90 arasında. Harddiskin biraz sesi fazla ama gerçekten ilanda belirtildiği gibi temizdi. Toz falan yoktu.

Sonra forumda açılan konuları gördüm güvenilir mi falan. Bana mesaj atan adamı aradım teşekkür ettim biraz Türk usülü yağ yaktım abime, dedim ki bak böyle böyle hakkında pek iyi konuşmuyorlar batarsın. Bana promosyon ürün ver bi test edelim güvenilir misin diye dedim. Eğer beğenirsek eşe dosta öneriririz el kazanacağına sen kazanırsın dedik ne kadar olmaz dese de 30 dk konuşmanın ardından bir Office ve Windows lisansını da aldık.

HDD Linki

İnceleme 2 Windows ve Office 365 Lisansı

Siteleri üzerinden sipariş oluşturmadım. Benden Anydesk bilgileri istendi attım, 5 dakikada kurdular. Destek için özel bir platform kurmuşlar. Destek talebi oluşturuyorsunuz bizzat ilgileniyorlar. Şuanlık bir problem yok bakalım.

Windows 10 Pro Lisansı 12 Ay Destek Dahil

Office 365 Lisansı

Tekrardan Söylüyorum Herhangi Bir Kefil vs Olmuyorum Garanti Vermiyorum Hiçbir Konuda. Dün Konumda Söylemiştim İnceleme Yapıp Paylaşacağımı O Nedenle Paylaştım.

Telefonda görüştüğüm kişi çok kibardı, yumuşak samimi birisiydi bunu da ekleyeyim. Ek olarak web sitesi değil satış yapanlar firma imiş bunu da öğrenmiş oldum. (N11 falan tarzı zannımca)

Genel olarak ben sevdim açıkçası (Belki de uyanıklık yapıp bedava ürün aldığımdandır .d )

Top Bottom