Neler Yeni

Torrent kullanmak istiyorum

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
bir şey olmaz yıllarca kullanıyorum olduğunu da görmedim birde Kaspersky var pc de onuda kullanıyorum herhangi bir tehtitde algılamıyor

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
noyanz12
düzgün kullanırsan bir şey olmaz büyük siteleri tercih et her siteden indirme hiç bir şey olmaz.

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar almak istediğim oyunlar malum çok pahalı torrent kullanmak istiiyorum virüs girermi öneririmisiniz ?

Hocam adını duyurmuş birkaç site var 10 senedir 1 tane bile virüs girmedi bu sitelerden tecrübeyle sabit zaten googleda herhangi bir oyunun sonuna indir yaz en yukarlarda çıkıyorlar genelde.

Sadece önüne gelen link butonlarına tıklama ne indirdiğini bil dosya uzantılarına hakim olursan virüs yemen çok zor.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Genellikle bir şey olmaz ama dikkat etmek lazım en az 50 tane oyun indirmişimdir hiçbirsey olmadı bi tane ses degiştirme programı indireyim dedim bütün sosyal medya hesapları gitti bir tane site atacağım özelden bu sitede herhangi bir sorun yaşamadım aynı zamanda arkadaşlarınla online olarakta girebiliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha
Genellikle bir şey olmaz ama dikkat etmek lazım en az 50 tane oyun indirmişimdir hiçbirsey olmadı bi tane ses degiştirme programı indireyim dedim bütün sosyal medya hesapları gitti bir tane site atacağım özelden bu sitede herhangi bir sorun yaşamadım aynı zamanda arkadaşlarınla online olarakta girebiliyorsun
banada atar mısın

adonisss

80+
2 yere güvenirim 1 steam 1 fit bacı ama gerçek sitesini bulmak lazım ve kaspersky kullan 4-5 oyun indirdim sıfır virüs yeterki işini bil

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Emre Ayaz
özele attığım linkle neredeyse tüm oyunları indirirsin ve kurarsın yüklenince kısayol gelmiyor normal olarak gidip dosyalardan exe yi açacaksın eğer dll hatası verirse windovs güvenliğinden karantinaya alınanlardan dll dosyasını geri yükle yap sıkıntı olmadan oyununu oyna
alabilirmiyiz

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
Girebilir. Torrent yerine oyun hesabı alın itemsatis vb. yerlerden.
eğer hesap satın alacaksanız ben kabasakal kullanıyorum güzel ve iyi site
Mesaj otomatik birleştirildi:

özele attığım linkle neredeyse tüm oyunları indirirsin ve kurarsın yüklenince kısayol gelmiyor normal olarak gidip dosyalardan exe yi açacaksın eğer dll hatası verirse windovs güvenliğinden karantinaya alınanlardan dll dosyasını geri yükle yap sıkıntı olmadan oyununu oyna
hocam bu linki bende almak istiyorum

Top Bottom