Neler Yeni

Toshiba C55 "LiveKernelEvent" ve "FAT_FILE_SYSTEM" hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Avcı
Hiçbir program açık değil iken birden çok hızlı bir şekilde LiveKernelEvent hatası aldım ardından bilgisayar açıldı fakat aşırı FPS düşüşü vardı. Sonra tekrar yeniden başlattım yeniden başlatılıyor yazısı en az 5 dk bekledi ve cihazda SSD takılı ki yeniden başlama yazısı o kadar beklemiyordu. Sonra cihaz logoya gelince FAT_FILE_SYSTEM hatası aldım ve mavi ekran gidince tekrar mavi ekran aldım fakat sorunun kaynağını okuyamadım fakat cihaz bunun minidump dosyalarını kaydetmemiş not: Bugün Wi-Fi kartını değiştirdim https://drive.google.com/file/d/1-0TxQJ2ZPvXQnnDistNULrW9Vy94bvwO/view?usp=drivesdk

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Hiçbir program açık değil iken birden çok hızlı bir şekilde LiveKernelEvent hatası aldım ardından bilgisayar açıldı fakat aşırı FPS düşüşü vardı. Sonra tekrar yeniden başlattım yeniden başlatılıyor yazısı en az 5 dk bekledi ve cihazda SSD takılı ki yeniden başlama yazısı o kadar beklemiyordu. Sonra cihaz logoya gelince FAT_FILE_SYSTEM hatası aldım ve mavi ekran gidince tekrar mavi ekran aldım fakat sorunun kaynağını okuyamadım fakat cihaz bunun minidump dosyalarını kaydetmemiş not: Bugün Wi-Fi kartını değiştirdim https://drive.google.com/file/d/1-0TxQJ2ZPvXQnnDistNULrW9Vy94bvwO/view?usp=drivesdk
Atheros WIFI kartı mı taktın? O tetiklemiş mavi ekran sorununu hocam. Tam modeli nedir? Yeniden sürücüsünü yüklemeyi deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atheros WIFI kartı mı taktın? O tetiklemiş mavi ekran sorununu hocam. Tam modeli nedir? Yeniden sürücüsünü yüklemeyi
Qualcomm atheros AR5B93
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atheros WIFI kartı mı taktın? O tetiklemiş mavi ekran sorununu hocam. Tam modeli nedir? Yeniden sürücüsünü yüklemeyi deneyebilirsin.
Yeniden sürücüyü yüklemeye çalıştım yükleme ekranında bekledi uzun süre bende güvenli modda denedim sürücü yükleme ekranında kaldı yine tekrar denedim sürücüyü tekrar kurdum yükledi driveri

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Qualcomm atheros AR5B93
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeniden sürücüyü yüklemeye çalıştım yükleme ekranında bekledi uzun süre bende güvenli modda denedim sürücü yükleme ekranında kaldı yine tekrar denedim sürücüyü tekrar kurdum yükledi driveri
Bir süre bak bakalım gene mavi ekran verecek mi? Eğer verirse Minidump dosyanı paylaş bakalım hocam.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Hocam wifi kartında sorun varmıdır çünkü çıkma laptopdan aldım
Olabilir hocam. 1 hafta bak bakalım mavi ekran verip vermeyeceğine. Olmadı bilgisayarı formatlayıp tekrardan kontrol et. Eğer devam ederse WIFI kartında sıkıntı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Hocam format attım şu an 1kere bile mavi ekran almadım 1 hafta test edeceğim sonra dönüş yapayım.
Tamamdır hocam öyle yap bakalım. Format atmadan önce sorun direkt kendini belli ediyordu di mi?

Top Bottom