Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Toshiba P300 High Performance 1TB Dahili Sabit Disk 3.5 inc 🔥🔥🔥386 TL🔥🔥🔥

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
2 tane gitti bile hocam. Ürünlerimin gelmesini bekliyorum. Çevrem var bu konuda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle haklısın dostum benim sistem kurduğum dönem mining bitmemişti ve bazı şeyleri ikinci elden alayım dedim bütçeden tasarruf için. İnanılmaz fiyatlar dönüyordu ve mecbur paraya kıyıp her şeyi sıfır aldım. Burada mesajıma kahkaha atan Penguen adlı kullanıcı bile saçma sapan fiyat verip pazarlık sorunca da absürt cevaplar verdi bana. Hayatımda ilk kez bir üründen çoklu sipariş ettim o da forumda satarım vs diye değil ben Penguen değilim, arkadaşlarıma da lazım ve almasaydım onlar da alamamış olacaktı. Onlar yerine aldım ve üç beş kuruş kar koyup vereceğim. Bu kadar kuduran küfür edenler neyin kafasında anlamadım. Parayı verdim ve istediğim adette aldım yani onlara ne anlamak mümkün değil.

Hızlı olsalardı kendileri isterse 10 adet alsaydı mesela bu durumda benim kime ne deme hakkım olurdu? Geçen 360 liraya 8 gb 3200 mhz ram satıldı herkes fazla fazla aldı nasılsa satılır bu para bırakır diye. Açın konuya bakın kimseye 1 kelime demiş miyim? Parası vardır alır kullanır, satar, çöpe atar yani ne isterse yapar bana ne?
Kaça gitti hocam ?

TeknoAdam

80+

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar

TeknoAdam

80+

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Parayı veren düdüğü çalar dostum. Ben de isterim herkeste 5 TB olsun 10 TB olsun ama ne yapabilirim?
yapabileceğin tek şey ihtiyacın kadar almak ve forumdaki arkadaşlarını düşünmek.

Çoluk çocuk dolmuş yine konuya. DA benim için bitmiştir bundan böyle. Dünkü olay 1 bu 2 artık 3e gerek kalmadı. Herkese hayırlı geceler. Yolda görse abi diyecek velet burada çocuk diyor diğeri ana bacı küfür ediyor. Sanki onun elindeki malı aldım. Param vardı girdim istediğim adette aldım ulan sana ne? Terbiyesiz insancıklar...
Hala yaptığı etik dışı davranışı savunman da kafa yaşının göstergesi olabilir, neyse ne yapıyosan yap ama her zaman düşün. Herkes senin gibi olursa, indirim ilanı da açılmaz, stokta kalmaz.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Onur
yapabileceğin tek şey ihtiyacın kadar almak ve forumdaki arkadaşlarını düşünmek.
Fırsatcılara karşi yapilabilecek bişey yok.takip edip görüp aliyolar.her insan iyi niyetli düşünmez cebine bakar.ben şahsen uğraşmam.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
en ucuz 1 tb 3.5 inç hdd 630 gördüm akakçe'de https://www.akakce.com/harddisk,1,2.html/2831,4315

Sabit disk devri bitmiştir benim için.
IMG_20221009_131717.jpg

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
Discord
oktay#3037
Forum yöneticisi ceza verdi zaten. Daha ne yapabilirki. İstediğiniz ürünü istediğiniz kadar alabilirsiniz. Buna kimse engel olamaz. İsterseniz satarsınız. Ben yıllardır araçtan bilgisayara kadar herşeyi alır satarım. Eleştirenler olabilir. Benim evimin faturalarını onlar vermiyor. Kötü söz olmadığı sürece sorun yok foruma muhabbete devam.
Kimse engel olamaz zaten mevzu o değil mevzu etiğin tartışılması, çok al sata gireceksen dükkan aç ya da milleti sinirlendirecek şekilde 3 tane aldım 5 tane aldım deme kendinde kalsın derler adama değil mi ?

Fırsatcılara karşi yapilabilecek bişey yok.takip edip görüp aliyolar.her insan iyi niyetli düşünmez cebine bakar.ben şahsen uğraşmam.
Ya zaten biz polise mi şikayet ediyoruz?, forumdan mı atılsın diyoruz? Eleştirmek gayette hakkımız, eleştirileri göğüslemekte onların sorumluluğu. Küfür edenlere hak vermiyorum onlar eleştirmiyor.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Onur
Kimse engel olamaz zaten mevzu o değil mevzu etiğin tartışılması, çok al sata gireceksen dükkan aç ya da milleti sinirlendirecek şekilde 3 tane aldım 5 tane aldım deme kendinde kalsın derler adama değil mi ?

Ya zaten biz polise mi şikayet ediyoruz?, forumdan mı atılsın diyoruz? Eleştirmek gayette hakkımız, eleştirileri göğüslemekte onların sorumluluğu. Küfür edenlere hak vermiyorum onlar eleştirmiyor.
İnsan miileti kardeşim heryerde ayni değişmez.sen ucuza bişey alirsin geri satarken ucuza satmazsin.niye enayimiyim dersin bu alim satin yapanlar ulan ben niye alip satmiyorum diyor.şuan ev fiyatları uçtu gitdi.çoğu ev sahibi sorun çıkarıyor ben enayimiyim diye.kendimizden örnek verelim aç varmi aramizda ama bil ki şuan fakirlikten aç olanda vardir. bi ekmek onlarla bölüşsek çok mu şey kayip ederdik.ben kimseyi eleştirmem.fakir niye fakir onu düşünsün derim geçerim.

TeknoAdam

80+
Biraderim neyini anlamadın olayın? Elinde 500-250 GB veya 1 TB m2 SSD olup en az 1 TB da HDD'ye ihtiyaç duyan çevrem var. Ben şimdi 1 adet alsaydım onlar bu ürünü alamamış olacaktı. Şimdi piyasadan 750'ye almak yerine benden 500-550 arası alınca onların işine yaramayacak mı? Bu benim art niyetim mi yoksa dostlarım için yaptığım kazan-kazan içeren iyi niyetli bir iş mi? Sen benim yakın bir arkadaşım olsan ve sana desem ki dostum anlık indirim oldu 386 verdim aldım. İster piyasadan 750'ye al ister benden 500'e. Ne yaparsın bu durumda?

Yahu sanki alım gücünüzü, aylık kazancınızı hatta bu ürünlerin piyasa fiyatını / indirim stoğunu vs ben belirliyorum...

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
Discord
oktay#3037
İnsan miileti kardeşim heryerde ayni değişmez.sen ucuza bişey alirsin geri satarken ucuza satmazsin.niye enayimiyim dersin bu alim satin yapanlar ulan ben niye alip satmiyorum diyor.şuan ev fiyatları uçtu gitdi.çoğu ev sahibi sorun çıkarıyor ben enayimiyim diye.kendimizden örnek verelim aç varmi aramizda ama bil ki şuan fakirlikten aç olanda vardir. bi ekmek onlarla bölüşsek çok mu şey kayip ederdik.ben kimseyi eleştirmem.fakir niye fakir onu düşünsün derim geçerim.
İnsan milleti değil, milletten millete de değişiyor, örneğin japon kültüründe bu tarz şeylere nadir rastlarsın ama bazı ülkelerde çok, herkes elini taşın altına koysa zamanla belki göre göre veya olumsuz davanışlar azala azala düzelmeye başlarız diye düşünüyorum.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,526
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
kardeşim siz iyi misiniz kime neyi haram ediyorsunuz adam isterse 100 tane 1000 tane alır senden mi çaldı? acısı çıkar da Allah gününü gösterir de istediği kadar alır sen mi satıyosun hddyi

Top Bottom