Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Toshiba P300 High Performance 1TB Dahili Sabit Disk 3.5 inc 🔥🔥🔥386 TL🔥🔥🔥

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Y K
Ben pazar günü almıştım da iptal ettim 4 tb bugün paylaşılanı aldım kargolanmamıştı bile

TeknoAdam

80+
Satıcı fiyat hatası olmuş Amazon'dan yanıt bekliyoruz o sebeple kargolamıyoruz vs dedi. Amazon sizi mağdur edemezler 48 saat bekleyin dedi. Bilemiyorum artık o ürünleri alırım veya alamam ama bir şekilde peşinde olacağım. Satıcı böyle keyfi davranamaz.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Y K
Satıcı fiyat hatası olmuş Amazon'dan yanıt bekliyoruz o sebeple kargolamıyoruz vs dedi. Amazon sizi mağdur edemezler 48 saat bekleyin dedi. Bilemiyorum artık o ürünleri alırım veya alamam ama bir şekilde peşinde olacağım. Satıcı böyle keyfi davranamaz.

ohoooo bunlar varya reklam mı yapıyorlar böyle yapmakla acaba anlamıyorum ki, satışı hatası ise 2 gündür neden iptal etmiyorlar

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Kaan
Satıcı kimdi?

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Y K

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Amazona sordum özellikle ürün tedarik edilmiş sevk işlemleri tamamlanıp kargolanmaya hazırmış öyle yanlış fiyatlandırmayla alakalı bir şey söylemedi bana

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Bunu size teknoraks ne zaman söyledi hocam?

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Sen aldın mı hocam? Kargolandı mı ?
hayır hocam, henüz kargolanmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon bana da " Teknoraks ile iletisime geçeceğiz ve ürünü en geç 14 Ekim'e kadar teslim edeceğiz dedi. "

Son düzenleme:

TeknoAdam

80+
Bunu size teknoraks ne zaman söyledi hocam?
Dün ve bugün 2 kez konuştum. Amazon ayrı teknoraks ayrı konuşuyor.

Not: @Penguen yavrucuğum, bebeğim yapma böyle ufak tefek işler. Gel özele erkek gibi konuş. Hatta birkaç cm kadar varsa adamlığın yüz yüze konuşalım buyur. Ama işte ne adamlık ne erkeklik... Anca emoji.

Son düzenleme:

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Dün ve bugün 2 kez konuştum. Amazon ayrı teknoraks ayrı konuşuyor.

Not: @Penguen yavrucuğum, bebeğim yapma böyle ufak tefek işler. Gel özele erkek gibi konuş. Hatta birkaç cm kadar varsa adamlığın yüz yüze konuşalım buyur. Ama işte ne adamlık ne erkeklik... Anca emoji.
Teknoraks amazonun mesaj kısmından cevap bile vermiyor artık :D

TeknoAdam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emirinho
9 Ekim tarihinde sipariş vermiş birisi olarak konuyu sonradan gören olur diye tahmin ederek ekleme yapmak istedim.
Sipariş bugün satıcı tarafından iptal edildi. Herhangi bir geri dönüş sağlanmadı ve ücret iadesi amazon tarafından gerçekleştirildi. "Tüh alamadım" demeyin yani.

Not: Satın alan arkadaşlar ilgili satıcıya 1 yıldız verirse böyle durumlar daha az yaşanır diye düşünüyorum.

Top Bottom