Neler Yeni

TP-Link Archer C50 Alınır mı?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
En İyi Cevap
Arkadaşlar Keenetic omni modem alacaktım. Ancak 2.4ghz olduğundan önermediler. 75mbps vdsl kullanıyorum sizce bu modem nasıl?
5ghz mi?
Bu model modem değil, router. Modem olmadan kullanamazsınız. Önde bir modem olması gerekir. Çift bant destekli modem arıyorsanız Archer VR300 modeline bakmanızı öneririm. Daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız TD-W9970 olabilir. Ama benim tavsiyem bugün modem alacaksanız AC destekli bir ürüne yatırım yapmanız iyi olur.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kağan
Bu archer modelini Router olarak da kullanabiliyor muyuz? Biraz yabancıyım bu konulara da, şu anda Turknet VDSL kullanıyorum, bu modemden veya başka model alsam, ileride Kablonet e geçtiğimde kablonetin modemini bridge modda bu modemi kablosuz dağıtıcı olarak kullanabilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki 2.4ghz'den 5ghz'e nasıl geçiliyor?
Direk 2.4 ghz ve 5 ghz diye 2 adet kablosuz bağlantı var istediğinize bağlanıyorsunuz, modem arayüzünden de kapatabiliyorsunuz istediğinizi. En azından bendeki Archer C5V böyleydi

Son düzenleme:
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet Akyel
Arkadaşlar Keenetic omni modem alacaktım. Ancak 2.4ghz olduğundan önermediler. 75mbps vdsl kullanıyorum sizce bu modem nasıl?
5ghz mi?
Bu model modem değil, router. Modem olmadan kullanamazsınız. Önde bir modem olması gerekir. Çift bant destekli modem arıyorsanız Archer VR300 modeline bakmanızı öneririm. Daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız TD-W9970 olabilir. Ama benim tavsiyem bugün modem alacaksanız AC destekli bir ürüne yatırım yapmanız iyi olur.

En İyi Cevap
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,481
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom