Neler Yeni

Tpm 2.0 Açamiyorum Hyper-v De Ayni Şeki̇lde Kapatamiyorum

DuhanNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duhan Aras SÖYLER
bıos uzerınden hersey dogru fakat ne yaptıysam acamadım herseyı denedım sonra hyper-v kapatmam gerektıgını duydum bu sefer hyper-v kapatayım dedım hyper-v de kapanmıyor bunun ıcınde yardım ıstıyorum butun kodları cmd-powershell uzerınden neredeyse denedım fakat bı turlu cozumunu bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-10 203030.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-10 203030.png
    47.8 KB · Hit: 20

eren28tr

80+ Platinum
bıos uzerınden hersey dogru fakat ne yaptıysam acamadım herseyı denedım sonra hyper-v kapatmam gerektıgını duydum bu sefer hyper-v kapatayım dedım hyper-v de kapanmıyor bunun ıcınde yardım ıstıyorum butun kodları cmd-powershell uzerınden neredeyse denedım fakat bı turlu cozumunu bulamadım yardımcı olursanız sevınırım
Anakart marka modeli nedir?

DuhanNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duhan Aras SÖYLER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sekılde bu arada wın10 pro kullanıyorum al tarafı gostermek ıcın cektım alta

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-10 204623.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-10 204623.png
    72.5 KB · Hit: 21

eren28tr

80+ Platinum
bu sekılde bu arada wın10 pro kullanıyorum al tarafı gostermek ıcın cektım alta
Şu uygulamayı indir mainboard kısmını at.

DuhanNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duhan Aras SÖYLER
buyrun hocam

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-10 205115.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-10 205115.png
    22.8 KB · Hit: 24

DuhanNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duhan Aras SÖYLER
Biosu son sürüme güncelle bakalım.
suan bıosu guncellemem mumkun degıl fakat baska forumlara baktıgımda baskalarının tpm calısmadıgımdan su anda benım kullandıgım surume guncelledıklerını ve sorununun cozuldugunu gordum hatta oranın lınkını paylasacaktım fakat butun sıteler mor oldugundan bulamıyorum bıos guncellemek dısında baska ne yapabılırım, bi fikr,n var mı?

eren28tr

80+ Platinum
suan bıosu guncellemem mumkun degıl fakat baska forumlara baktıgımda baskalarının tpm calısmadıgımdan su anda benım kullandıgım surume guncelledıklerını ve sorununun cozuldugunu gordum hatta oranın lınkını paylasacaktım fakat butun sıteler mor oldugundan bulamıyorum bıos guncellemek dısında baska ne yapabılırım, bi fikr,n var mı?
Sitesinde son sürümden bir önceki sistem ile tpmnin uyumlu çalıştığını söylüyor hocam son sürüme güncelle.

DuhanNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duhan Aras SÖYLER
arkadaşlar 1 ay sonra kendı salaklıgım saolsun buldum. Benım anakartımda ftpm dıye bı yer var ve orayı kullanıyorudum enable yapmama ragmen duzelmıyordu sanallastırma yerı eren reıs senınde sayende hayatımda ılk defa bıos guncelledım flashsız yapdım en azından guncellemıs oldum ama guncellemem sayesınde degıl megersem cpu kısmında az assagıya ınınce cpu virtualization diye bır yer vardı fakat nerenın forumuna baksam benım bakdıgım yerle alakası yokdu ama dedıgım gıbı ftpm kısmını aktıf ettım ve ardından cpu kısmında az assagıya ınıp megersem 1.5 aydır aradıgım sorunu cozmus ve bıosu guncellemıs oldum bu arada anakart modelım B450M-K II flashsız bı sekılde guncelleyebılırsınız ınternette cok rahat bulabılırsınız ıyı gunler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,770
Üyeler
156,977
Son üye
mrcbrv
Top Bottom