Neler Yeni

TR`de en doğru ve güvenilir hangi siteden teknolojik ürün almalıyım?

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
Arkadaşlar merhaba, internetten playstation 5 slim almayı düşünüyorum. En güvenilir ve en sorunsuz, sıkıntısız hangi site üzerinden hangi satıcı firma üzerinden almalıyım. birde herhangi bir sıkıntı yaşarsam satın alımı sonrası, bozuk, krık, hatalı ve kusurlu ürün gönderimi sonucu sorunsuz bir şekilde destek ve iade için ilgi gösteren site hangisidir. bütün bu şeyler göz önüne alındığında hangi site-satıcı firma dan almalıyım. bir tüketici olarak sorunsuz, güvenilir ve orijinal ürüne nasıl ulaşabilirim.
teşekkürler.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülkemizde daha yeni yeni satışa başlıyor. Kasım'da geldi güya ama neredeyse hiçbir yerde yoktu. Fiyatı da çok yüksek hala. Alacaksanız vatan, mediamarkt gibi kurumsal mağazalardan almaya çalışın
Doğru söylüyorsunuz ama vatan 31500₺ fiyat çekti bu bence ps5 slim için çok fazla ederi bu değil.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
sahibinden üzerinden kurumsal konsol satan satıl mağzaları sorununu çözecektir

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
sahibinden üzerinden kurumsal konsol satan satıl mağzaları sorununu çözecektir
İzmirde ikamet ediyorum bir satıcı mağaza buldum sahibinden. ps5i alırken neye dikkat etmeliyim neresine bakılır bilmiyorum.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Amazon.com.tr

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
PS5 Slim ülkemize henüz yeni geldi ve şu anlık sadece Vatan'da var, ancak malum orada da fiyatları pahalı. Stoklarına geldiği zaman Amazon, İtopya, Hepsiburada veya Nethouse'yi tercih edebilirsiniz. Hangisi daha uyguna satıyorsa artık.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
PS5 Slim ülkemize henüz yeni geldi ve şu anlık sadece Vatan'da var, ancak malum orada da fiyatları pahalı. Stoklarına geldiği zaman Amazon, İtopya, Hepsiburada veya Nethouse'yi tercih edebilirsiniz. Hangisi daha uyguna satıyorsa artık.
Aslında trendyol hepsiburada gibi sitelerde var ama dediğim gibi hangisi daha güvenilir ve sorunsuz olur bilmiyorum. Yorumlara baktığımda hemen hemen tüm satıcılarla ilgili sıkıntılar sorunlar olduğunu gördüm. Kimisine sıfır kapalı kutu diyen satışa sunulan konsollarda açık kutu içinde kablo çıkmamış çiziller var kimisi 2. El yani bu gibi satın alımı sonrasında kötü bir hadise ile karşılaşmak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında trendyol hepsiburada gibi sitelerde var ama dediğim gibi hangisi daha güvenilir ve sorunsuz olur bilmiyorum. Yorumlara baktığımda hemen hemen tüm satıcılarla ilgili sıkıntılar sorunlar olduğunu gördüm. Kimisine sıfır kapalı kutu diyen satışa sunulan konsollarda açık kutu içinde kablo çıkmamış çiziller var kimisi 2. El yani bu gibi satın alımı sonrasında kötü bir hadise ile karşılaşmak istemiyorum.
Kendi yaşadığım şehirde izmirde 2 tane satıcı mağaza buldum sahibindenden oradan almak mantıklı geliyor fiyat olarak uygun gözüküyor. Fiyat aralığı 18.000-20.000 temiz gözüküyor hatta yanında kol bile veriyorlar oyun verenleri bile var. Benim korkum acaba sıfır değil mi yada bir eksiği hatası kusuru mu var. Çünkü fiyatlar diğer alışveriş sitelerinde ve vatan gibi mağazalarda çok daha pahalı. Bu farkı anlayamadığım için ne kazıklanmak ne de bir sorun yaşamak istemiyorum. sağlam sıfır kapalı kutu orijinal ürün almak istiyorum.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi yaşadığım şehirde izmirde 2 tane satıcı mağaza buldum sahibindenden oradan almak mantıklı geliyor fiyat olarak uygun gözüküyor. Fiyat aralığı 18.000-20.000 temiz gözüküyor hatta yanında kol bile veriyorlar oyun verenleri bile var. Benim korkum acaba sıfır değil mi yada bir eksiği hatası kusuru mu var. Çünkü fiyatlar diğer alışveriş sitelerinde ve vatan gibi mağazalarda çok daha pahalı. Bu farkı anlayamadığım için ne kazıklanmak ne de bir sorun yaşamak istemiyorum. sağlam sıfır kapalı kutu orijinal ürün almak istiyorum.
Sıfırdır ancak yurt dışı ürünüdür yüksek ihtimal. Yurt dışı ürünlerin 1 yıl global garantisi var, 1 yıl sonrası ise ithalatçı garanti olarak geçiyor.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Emre
amazon tek geçerim daha gelmediyse bile beklemelisin bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular