Neler Yeni

TRAFİK POLİSİ YANLIŞ KİŞİYE CEZA YAZDI

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
motorun bağlandığı güzergahtan geriye doğru git ve gördüğün tüm kameralardan kayıt al elbet birinde süren kişi görünüyordur bu sayede bir iki hafta içinde çözersin işini

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
ismail
Abisine dava açması gerekirken kamu görevlisine dava açmayı düşünen bir çocuk. Enteresan kafalar.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Deniz Bey
Adanadan sonrasını okumuyorum :)

KAM10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet Ali
Burada suç sadece polisin bu arada. TC verildiği andan itibaren GBT'de resmi çıkıyor adamın, polisin gözüde mi yokmuş fotoğrafla adamı nasıl karşılaştırıp anlayamamış yoksa ikiz misiniz?
Suç polisin gibi duruyor şikayetçi olun.
öyle yapmayı düşünüyorum avukat tutup dava açacağım
ceza yazıldığı saatte seni çeken bir kamera varsa o kameradan kayıt alıp götürebilirsin bulundugun ortamda kamera varsa işin kolay yani
gece 2:56 da evde uyuyordum malesef yok
Abisine dava açması gerekirken kamu görevlisine dava açmayı düşünen bir çocuk. Enteresan kafalar.
eğer polise dava açarsam ve haklı çıkarsam zaten abimin başı yanacak abime açmanın mantığını kavrayamadım benim kimlik bilgilerimi kullandığını nasıl kanıtlayabilirim ki aynı kapıya çıkıyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

motorun bağlandığı güzergahtan geriye doğru git ve gördüğün tüm kameralardan kayıt al elbet birinde süren kişi görünüyordur bu sayede bir iki hafta içinde çözersin işini
arabayı bağlamıyorlar ki yoluna devam ediyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
öyle yapmayı düşünüyorum avukat tutup dava açacağım

gece 2:56 da evde uyuyordum malesef yok

eğer polise dava açarsam ve haklı çıkarsam zaten abimin başı yanacak abime açmanın mantığını kavrayamadım benim kimlik bilgilerimi kullandığını nasıl kanıtlayabilirim ki aynı kapıya çıkıyor zaten.

arabayı bağlamıyorlar ki yoluna devam ediyor :D
kanka bu nasıl olay a işin kötüsü bağlamıyorlarsa daha iyi çünkü ilerideki yollarda şöyle birşeyi kanıtlayabilirsin saat 2.56 da ceza yemiş sen devam et aynı güzergahtan en fazla 4 dakika ötede bir kamera kesin bulursun gir kayıtları al 4 dakika geriye git ordan kayıt al yani örnek veriyorum X Y Z YOLU VAR ve abin ortadaki y yolunda Z ye git kamera kaydı al Xe git kayıt al götür karakola

veya direk git test yaptır bildiğim kadarıyla kan değerlerindeki anormallikten uzunca bi süre alkol kullanmadığın anlaşılır eğer kullanmadıysan buda senin alkollü olmadığını gösterir alkolsüz olduğunu kanıtlarsan ordaki kişi bendim dersin ve ehliyetsizlikten 1500tl öder bi haftada çözersin işini

KAM10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet Ali
kanka bu nasıl olay a işin kötüsü bağlamıyorlarsa daha iyi çünkü ilerideki yollarda şöyle birşeyi kanıtlayabilirsin saat 2.56 da ceza yemiş sen devam et aynı güzergahtan en fazla 4 dakika ötede bir kamera kesin bulursun gir kayıtları al 4 dakika geriye git ordan kayıt al yani örnek veriyorum X Y Z YOLU VAR ve abin ortadaki y yolunda Z ye git kamera kaydı al Xe git kayıt al götür karakola

veya direk git test yaptır bildiğim kadarıyla kan değerlerindeki anormallikten uzunca bi süre alkol kullanmadığın anlaşılır eğer kullanmadıysan buda senin alkollü olmadığını gösterir alkolsüz olduğunu kanıtlarsan ordaki kişi bendim dersin ve ehliyetsizlikten 1500tl öder bi haftada çözersin işini
alkol için kan testi 12 saat veya 24 saat sanırım onuda düşündüm de geçti o civarda dükkan görüntüsü alamam anca mobese oda mahkeme kararı ile yapılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
alkol için kan testi 12 saat veya 24 saat sanırım onuda düşündüm de geçti o civarda dükkan görüntüsü alamam anca mobese oda mahkeme kararı ile yapılabilir
dükkan görüntüsü neden alamazsın kanka bende adanadayım bi markete girip rica etsen açıp gösteriyorlar zaten başına gelen olayı anlatırsan

KAM10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet Ali
dükkan görüntüsü neden alamazsın kanka bende adanadayım bi markete girip rica etsen açıp gösteriyorlar zaten başına gelen olayı anlatırsan
özal bulvarında yenmiş ceza yediği yerde yolu gösteren kamera pek göremedim ayrıca gece olduğu için dükkan kameralarının görüntü kalitesi oldukça kötüdür bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
özal bulvarında yenmiş ceza yediği yerde yolu gösteren kamera pek göremedim ayrıca gece olduğu için dükkan kameralarının görüntü kalitesi oldukça kötüdür bence
kameralar gündüz gözüyle hırsızlığı izlemek için tasarlanmıyor kanka gece daha verimli olur

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
oğuzhan ege
o ceza yasan polis genç mi acaba kendisi nasıl böyle bir şey yapabiliyor gerekli bütün haklarını kullan gitsin. bi avukata önden danış.

Top Bottom