Neler Yeni

🔥İndirim Trendyol steelseries indirimleri

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Joker
Kargoya verildi mouse ve klavye almıştım. Özellikle mouse baya bir ilanda kaldı geç kaldıysanız ondan verilmemiş olabilir veya temin edilmesi bekleniyordur ürünün
Hangi klavyeyi aldınız hocam? Birde kaç gibi sipariş çektiniz?

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Joker
Tamam hocam, ben on buçuk gibi aldım ondan dolayımı acaba kargolamadılar?

AtakanE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atakan Eyüpoğlu
Rival 600 kaç TL'ye düşmüştü

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Fiyatlar yıllar önceki indirim fiyatıydı alanlara hayırlı olsun.
Al sata da almak istemedim. 1 2 seçenek vardı değecek ama almadım. İnşallah ihtiyacı olanlar almıştır . Bu sene Amazon Bahar Fırsatında da böyle fiyatları görürüz inşallah.
(Eskisi gibi cok paraya ekipmana para gömesim gelmiyor :) yaslandım galiba )

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Joker
Vallaha hiç bir şekilde ihtiyacı dışında alıp diğer insanlara bırakmamayı hoş bulmuyorum. Böyle yapa yapa ortalık fırsatçı doldu. 1 adet aldım inş diğer heves eden ve az da olsa birikim yapıp almaya çalışan tüm kardeşlerim almıştır. Bence en doğrusu da bu olduğunu düşünüyorum. Fazladan alıp aynı fiyata başkasına satan da adam gibi adamdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlar yıllar önceki indirim fiyatıydı alanlara hayırlı olsun.
Al sata da almak istemedim. 1 2 seçenek vardı değecek ama almadım. İnşallah ihtiyacı olanlar almıştır . Bu sene Amazon Bahar Fırsatında da böyle fiyatları görürüz inşallah.
(Eskisi gibi cok paraya ekipmana para gömesim gelmiyor :) yaslandım galiba )
Yabancı inceleme sitelerinden birinde ürünün yurt dışında indirimli 30$ dib fiyatını gördüm. ₺ vurunca ortalama 550-600 arası çıkıyor ilk giriş. Bence trendyol büyük bir fırsat sunmuş tebrik ediyorum. Bu piyasa da bu fiyat ciddi manada sıcak fırsat. Ben @Abdullah Hacıgül Kral bence forumda sıcak fırsatlar bölümü kuralları değişmeli yada moderatörler açılan konuları ara ara inceleyip ona göre aktif yada deaktif yapmalı bazen çok boş fırsat diye sunuluyor.

Son düzenleme:

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Vallaha hiç bir şekilde ihtiyacı dışında alıp diğer insanlara bırakmamayı hoş bulmuyorum. Böyle yapa yapa ortalık fırsatçı doldu. 1 adet aldım inş diğer heves eden ve az da olsa birikim yapıp almaya çalışan tüm kardeşlerim almıştır. Bence en doğrusu da bu olduğunu düşünüyorum. Fazladan alıp aynı fiyata başkasına satan da adam gibi adamdır.

Yabancı inceleme sitelerinden birinde ürünün yurt dışında indirimli 30$ dib fiyatını gördüm. ₺ vurunca ortalama 550-600 arası çıkıyor ilk giriş. Bence trendyol büyük bir fırsat sunmuş tebrik ediyorum. Bu piyasa da bu fiyat ciddi manada sıcak fırsat. Ben @Abdullah Hacıgül Kral bence forumda sıcak fırsatlar bölümü kuralları değişmeli yada moderatörler açılan konuları ara ara inceleyip ona göre aktif yada deaktif yapmalı bazen çok boş fırsat diye sunuluyor.
Son dediğin :
Piyasa çok değişiyor 2 gün önce ucuz diye forumda konu acılan şey cok daha ucuzlayabilir .
Doğrudan indirim platformu da değiliz. İnsanlar indirim az olsa bile paylaşabiliyor.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
bana geldi klavye gayet güzel :)

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
agalar rival 600 az önce geldi ve muhteşem bir mouse gerçektende alanlara hayırlı olsun diyorum kaçıranlar için ise umarım daha iyilerini daha ucuza alırlar

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet

1 tane alıp al sat yapanlara da laf etmemek lazım artık. Birde böyle toptancı gibi takılanlar türedi
IMG_20230323_161855.jpg

Top Bottom