Neler Yeni

Öneri Trendyoldan aldığım monitörler sorunlu geldi.

Atyxah

80+ Silver
silimdi

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Trendyol müşteri hizmetlerini Türkçe anlamayan insanlardan seçiyorlar

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

TİTAN.

80+ Platinum
Hepsiburada` ürünlerime çöktü, incehesap sağlam ürünü bakıma yolladım bozduk diye çökmeye çalıştı, Trendyol`da da bu başıma geldi bi sağlam site Amazon o da gavur firması. Müslüman ülkede yaşıyoruz sözde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harbiden o da vardı ne oldu acaba. Bende alırken çok şüpheliydim o sırada acelem vardı sipariş geçtim. Şimdi uğraşıcam, inş kıllık yapmazlar.
Desene GAVUR Firmasına işin kaldı gene

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,835
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Desene GAVUR Firmasına işin kaldı gene
Gavur ama işlerini düzgün yapıyorlar, kafam rahat mesela 3070 kartım bozuldu Amazon.it'den alınma yurtdışıymış vs gram soru değil yollicam param trink hesabımda.

Banada servis ile birlikte acmamissiniz yardimci olamayiz diyorlardi
Müşteri temsilcilerinin hepsine bir şey demek istemiyorum şimdi tanımam etmem ama özellikle sanki biraz vasıfsızları seçiyorlar.

Son düzenleme:

Atyxah

80+ Silver
silindi

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Güzel kardeşim insanların problemi var bir de sen neden böyle saçma yorumlar yaparak insanın canını sıkıyorsun? Biraz empati kurmaya çalış, yapabilirsin değil mi? Bi özrün engelin yoksa yapabilmelisin. Senin hiç 20 Adet Cloud II kulaklığın olsa bunları garantiye göndersen sonra garantide kaybedip parasını da ödemeseler ne hissederdin? Sen içinde bulunduğun toplumun ne kadar kötü old.ndan haberi olmayan masum bir çocuksun sadece. İleride sorumlulukların arttığında bu toplumun gerçeklerini tecrube ettiğin zaman ki söylemlerin böyle çocukça olmayacak. Bana da böyle iftira attığın için kendinden utanmalısın.

Gavur ama işlerini düzgün yapıyorlar, kafam rahat mesela 3070 kartım bozuldu Amazon.it'den alınma yurtdışıymış vs gram soru değil yollicam param trink hesabımda.

Müşteri temsilcilerinin hepsine bir şey demek istemiyorum şimdi tanımam etmem ama özellikle sanki biraz vasıfsızları seçiyorlar.
Sana katılıyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
öylede olabilir dalga da geçiyor da olabilirler sankı möniterde servis geliyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,835
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
öylede olabilir dalga da geçiyor da olabilirler sankı möniterde servis geliyor
Neyse ki satıcı yeni ürün yollayacağım dedi, bakalım bugün kargo çıkacakmış.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,835
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Valla ben daha sevinemedim ürün gelene kadar şüpheliyim bilmiyorum satıcı ilgili mi yoksa kolpa mı yapıyor çözemedim, inşallah bu sefer bir sıkıntı çıkmaz.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Top Bottom