Neler Yeni

Truckers MP Kalıcı Ban Nasıl Kaldırılır

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,830
İsim
Akın Taşkan
Dediğini anladım. Evet illa bütün adminler işini yapıyor diyemeyiz ama calais duisburg yolunda kaç defa çimenden gidenlerin ban yediğini gördüm. Haksız ban yediğinize itiraz ettiniz mi?
çok küçüktüm (6. sınıf galiba) ondan yapamadım. Bir daha da girmedim zaten.

The GodFather

80+ Silver
Kurallara uymayınca sadece siz keyfini çıkarıyorsunuz, diğer oyuncuların hakkına giriyorsunuz. Ban yemeye devam edersiniz. Kendi kurallarınızın geçtiği bir oyun istiyorsanız ordan sunucu kiralayabilirsiniz.
Bu arada bende gayet keyfini çıkarıyorum. Kurallara uymamak eğlence değildir. Bu hayatın bütün alanında geçerli.
Sizi tenzih ederek söylüyorum. Normal hayatta kurallara uymayan çoğu genç hayallerinde Norveç ve Almanya'ya gitmek istiyor. Trajikomik.
Hocam altı üstü bi oyun bırakın kim nasıl oynamak istiyorsa öyle oynasın sonuçta bu bir oyun. Gerçek hayatta kurallara tabii ki uymak zorundayız. Ve şuan pejo 2008 2021 model arabam var. Beni 15 16 yaşlarındaki çocuklarla karıştırdınız heralde 😂

Çilecash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehdi
Hesabı silmeseydin eğer haksızsa kaldırırlar haklı bir bansa kaldırmazlar adama mesela bodoslama girdiysen kaldırmazlar ama baska biri tarafında onu yapmaya mahçup bırakılıp sen ban yersen ve kanıtın varsa seninkini kaldırıp o adamı permalarlar ve hesabından o ban silinir
reis yaşıyonmu

Top Bottom