Neler Yeni

Trust Gxt 420 Rath İncelemesi

Trust Gxt 420 Rath alınır mı??

• Alınır

Oylar: 1 50.0%
  • Alınmaz

Oylar: 1 50.0%

• Oy kullanan toplam üye
    2

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
GXT 420 Rath ile, bugün testimizde Trust'tan güçlü bir oyun kulaklığımız var, bu sadece çok iyi kullanım konforu ve iyi ses özellikleriyle değil, aynı zamanda çok yüksek bir uyumluluk seviyesi ile de puan kazanmak istiyor.

1 (3).png

Bu derlemede, hala oldukça yeni GXT 420 Rath'ta hangi özelliklerin olduğunu ve Trust'tan hacimli oyun kulaklığının testimizde nasıl olduğunu öğreneceksiniz.

Teknik detaylar:

• Kulaklık hoparlörü konumu: kulağı çevreler
  • Kulaklık frekansı: 20-20000 Hz
  • Direnç: 32 ohm
  • Akustik sistem: kapalı
  • Kulaklık hassasiyeti: 118 dB
  • Mıknatıs tipi: neodimyum
  • Sürücü ünitesi: 50 mm
  • Ses Yalıtımı: Hayır.
  • Ağırlık: 354 g
  • Kablo uzunluğu: 100 cm + 100 cm uzatma
    mikrofonu
  • Gürültü azaltma etkisi: hayır
  • Mikrofon frekansı: 20-20000 Hz
  • Mikrofon kutup kalıbı: tek yönlü
  • Çıkarılabilir mikrofon: Hayır.
Kutu İçeriği:

• GXT 420 Rath
  • Jak adaptör kablosu
  • çıkartma
  • kullanma klavuzu

9 (1).png

Tasarım ve işleme:

GXT 420 Rath, Trust tarafından siyah temel tasarımda tutulan bir ambalajda tedarik edilir. Model adına ve ürün görüntüsüne ek olarak, ambalajın önüne uyumlu son cihazların bir listesi yazdırıldı.

3 (2).png

Başka bir ürün görüntüsüne ek olarak, ambalajın arkasına çeşitli özelliklerin yanı sıra en önemli özellikler ve teknik ayrıntılar da basılmıştır.

4 (1).png

GXT 420 Rath'ı ambalajından çıkarırsanız, önünüzde çok güçlü bir ilk izlenim bırakan bir oyun kulaklığınız vardır.

1 (4).png

Kulaklıklı mikrofon seti, bu görünüme geniş ve kalın yastıklı kulak bardaklarından ulaşır.

5 (1).png

Trust, mat siyah plastikten yapılmış ve dışarıya GXT Gaming logosu ile basılmış Rath oval kulak bardaklarını verdi.

6.png

İki kulak kabı, iki taraftaki kulak fincanlarına asılan Y şekilli plastik braketlere bağlanır ve böylece kulak fincanları hafifçe eğilebilir.

Kafa bandına gömülü boyut ayarı sağlam alüminyumdan yapılmıştır.

8 (1).png

1 m uzunluğunda bağlantı kablosu, siyah / beyaz kumaş manşon ile donatılmış ve entegre kablo uzaktan kumandası bulunan sol kulak kepçesinin altından dışarı çıkar.

Sol kulak kabı ayrıca dışarı çekilebilir bir mikrofonla donatılmıştır. Mikrofon, koruma için şeffaf bir kauçuk kaplama ile donatılmış esnek bir kaz boynuna takılmıştır. Rahatsız edici pop seslerini en aza indirmek için mikrofon ayrıca çıkarılabilir bir pop koruma ile donatılmıştır.

7 (1).png

Kafa bandının kendisi, kulak bardaklarının tasarımına uyacak şekilde siyah plastikten yapılmıştır ve altta birkaç ped vardır.

10 (1).png

Diğer oyun kulaklıklarının çoğuna kıyasla Trust, Rath'a sadece kafa bandının kafaya dayandığı büyük bir ped değil, aynı zamanda dört küçük ped de verdi. Beş yastığın hepsi gri, delikli bir deri örtü ile kaplandı.
İki kulak kabının hareketli süspansiyonu nedeniyle, her iki taraftan da döndürülebilirler.

11 (1).png

İki kulaklık kabı yaklaşık 20 ° içe ve 90 ° dışarı doğru döndürülebilir.

12 (1).png

İç kısımda, iki kulak kabı, siyah sentetik deri kapaklarla sağlanan çok kalın bir yastıkla donatılmıştır.

13 (1).png

Yerleşik 50 mm sürücüler siyah bir kumaş kapağın arkasına yerleştirilmiştir ve bu nedenle dış etkenlerden korunur ve ayrıca biraz yastıklıdır.

GXT 420 Rath oyun kulaklığının işlenmesi Trust tarafından temiz bir şekilde gerçekleştirildi ve ilk bakışta bize şikayet için bir neden vermiyor.

kurulum:

Bu kulaklıkla kurulum hakkında fazla bir şey söylemek zorunda değilsiniz. Kulaklıklı mikrofon setine yalnızca kalıcı olarak bağlanan bağlantı kablosunu kullanırsanız, Rath Gaming Headset dört pimli 3,5 mm jak bağlantısı sayesinde mevcut akıllı telefon veya tabletlerle kullanılabilir. Bu bağlantı kullanılarak PS4 veya Xbox One'ın kontrol cihazına da kolayca bağlanabilir. Kulaklıklı mikrofon setini bir PC veya dizüstü bilgisayarda çalıştırmak istiyorsanız, ürünle birlikte verilen uzatma kablosunu kullanmanız gerekir. Bu daha sonra iki ayrı 3,5 mm jak fişi kullanılarak ses kartına bağlanır. Kulaklıklı mikrofon setine kalıcı olarak bağlanan bağlantı kablosuyla karşılaştırıldığında, uzatma kablosuna sadece siyah bir kılıf verilir ve ayrıca çok dikkat çekici renkte bağlantılara sahiptir.

Ton ve ses kalitesi:

Yapım kalitesi bizi ikna ettikten sonra ses kalitesi konusunda çok heyecanlıydık. Bu nedenle test adayımızı çeşitli durumlarda test ettik. Bilgisayarda normal müzik dinlemeye ek olarak, kulaklıklı mikrofon setini bir veya diğer oyunda ve film izlerken de test ettik.
Bu testlerde, GXT 420 Rath oyun kulaklığı biraz karışık bir ses gösterdi. Testimizde, dahili 50 mm sürücüler yüksek frekans aralığının açıkça öne çıktığı sağlam bir görüntü üretti. Bu nedenle Rath oyun kulaklığının sesi, çoğunlukla basa ayarlanan diğer birçok oyun kulaklığının sesinden çok farklıdır. Çok etkileyici yüksek frekans aralığı nedeniyle, düşük frekans aralığı biraz gölgede kalıyor, bu da patlamalar görüntülenen oyun sahnesinde görülebilecek kadar güçlü görünmüyor.
Ses görüntüsü nedeniyle, kulaklık taktik atıcılar için oldukça uygundur, çünkü karşıt adımların çoğunlukla parlak tonları oldukça mevcuttur. Ne yazık ki, güçlü yüksek frekans aralığı da orta menzili bir şekilde geçersiz kılar, bu da müzik çalarken müziğin tam keyfine ulaşılamadığı anlamına gelir. Oyuncular genellikle kulaklıklarını müzik çalmak için kullandığından, burada daha dengeli bir kurulum tercih ederdik. Yüksek kaliteli ses kartı ile birlikte kullanılan jak konektörü sayesinde kulaklığın ses özelliklerine biraz müdahale etmek ve böylece biraz daha uyumlu bir ses elde etmek mümkündür.
Kapalı kulak kapakları rahatsız edici arka plan seslerini tamamen ortadan kaldırmaz, ancak çok iyi nemlendirilir.

Ses kalitesi mikrofon:

Elbette, mikrofonu testimizde dışarıda bırakmadık ve bu nedenle kulaklığı bazı Skype ve takım zirve oturumlarında test ettik. Mikrofon, boynu boynu sayesinde esnek bir şekilde konumlandırılabilir, ancak boynu oldukça kısadır, bu da mikrofonun doğrudan ağzın önüne yerleştirilemeyeceği anlamına gelir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi sonucu almak için gürültülü ortamlarda ayarlarla oynamanız gerekir.
Mikrofonun yerleştirilmesi, takılı pop koruması ile birlikte rahatsız edici pop ve rüzgar seslerinin etkili bir şekilde bastırılmasına katkıda bulunur.
Kulaklıklı mikrofon setini evde PC'nizde kullanırsanız, diğer yandan mikrofonun konumu önemli değildir ve iyi konuşma kalitesi elde edebilirsiniz.

Rahatlık:

354 g ağırlığa sahip olan Rath Gaming Headset, piyasadaki en hafif oyun kulaklıklarından biri değildir, bu da konforu düşündüğünüzde tam olarak bir avantaj değildir.
Bir kulaklık için bu çok yüksek ağırlığı telafi etmek için kulaklık, sentetik deri kapaklarla donatılmış ve çok rahat hissettiren cömert minderlerle donatılmıştır. Kulaklık ve kafa bandındaki cömert dolgu sayesinde kulaklık, kafaya çok rahat oturuyor. Hoş temas basıncı sayesinde, hiçbir şey uzun süre yıpranmayı engellemez. Bununla birlikte, hava dolaşımı burada biraz farklıdır, çünkü kalın pedler kafa üzerinde çok iyi sızdırmaz hale gelir, bu da terlemeyi nispeten hızlı bir şekilde yapar. Dönebilen ve eğilebilen kulaklıklar sadece iyi kullanım konforuna değil, aynı zamanda iyi kullanıma da katkıda bulunur.

Sonuç:

GXT 420 Rath ile Trust, güçlü görünümü nedeniyle ilk bakışta dikkat çeken bir oyun kulaklığı eklemiştir. Güçlü görünüm, kafa bandındaki dolgu ile birlikte çok iyi kullanım rahatlığına önemli ölçüde katkıda bulunan kulak fincanlarının kalın dolgusu ile elde edilir. Ses kalitesi ile ilgili olarak, Rath bizi tamamen ikna edemedi. Baskın yüksek frekans aralığı nedeniyle, patlamalar göründükleri kadar canlı bir şekilde yeniden üretilmekle kalmaz, aynı zamanda kritik orta menzil de baskın yüksekler tarafından gölgelenir. Bununla birlikte, bu ses özellikleri bir veya diğer oyunda avantajlı olabilir, çünkü bas aralığının baskın olduğu kulaklıkların aksine, karşıt adımlar Rath Gaming Headset tarafından iyi bir şekilde üretilir. İlgili bir ses kartıyla birlikte, ses kalitesi biraz ayarlanabilir. Mükemmel müzik keyfi için ses kalitesi hala mükemmel değil. Mikrofon sessiz bir ortamda iyi konuşma kalitesi elde edebilir. Bununla birlikte, mikrofonun bağlı olduğu oldukça kısa boynu nedeniyle, doğrudan ağzın önüne yerleştirilemez, bu da bir veya diğer arka plan gürültüsünün gürültülü bir ortamda hızla yakalandığı anlamına gelir. Fiyat açısından, oldukça temiz bir şekilde işlenen GXT 420 Rath oyun kulaklığı şu anda dahil Mükemmel müzik keyfi için ses kalitesi hala mükemmel değil. Mikrofon sessiz bir ortamda iyi konuşma kalitesi elde edebilir. Bununla birlikte, mikrofonun bağlı olduğu oldukça kısa boynu nedeniyle, doğrudan ağzın önüne yerleştirilemez, bu da bir veya diğer arka plan gürültüsünün gürültülü bir ortamda hızlı bir şekilde yakalandığı anlamına gelir. Fiyat açısından, oldukça temiz bir şekilde işlenen GXT 420 Rath oyun kulaklığı şu anda dahil Mükemmel müzik keyfi için ses kalitesi hala mükemmel değil. Mikrofon sessiz bir ortamda iyi konuşma kalitesi elde edebilir. Bununla birlikte, mikrofonun bağlı olduğu oldukça kısa boynu nedeniyle, doğrudan ağzın önüne yerleştirilemez, bu da bir veya diğer arka plan gürültüsünün gürültülü bir ortamda hızlı bir şekilde yakalandığı anlamına gelir. Fiyat açısından, oldukça temiz bir şekilde işlenen GXT 420 Rath oyun kulaklığı şu anda dahil gürültülü bir ortamda bazı arka plan seslerini hızlı bir şekilde yakalamanızı sağlar. Fiyat açısından, oldukça temiz bir şekilde işlenen GXT 420 Rath oyun kulaklığı şu anda dahil gürültülü bir ortamda bazı arka plan seslerini hızlı bir şekilde yakalamanızı sağlar. Fiyat açısından, oldukça temiz bir şekilde işlenen GXT 420 Rath oyun kulaklığı şu anda 240tl

Not: Arkadaşlar ben sadece sizler için incelemeyi çevirdim inceleme bana ait değildir!

Ekler

• 14 (1).png
    14 (1).png
    265.3 KB · Hit: 64

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
nerden kopyaladın yoksa bileğinin gücüyle yazıp gönderdin mi
kopyaladığını tahmn ediyorum

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
sonunu okumamıştım tmm kopyalamışsın

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerden kopyaladın yoksa bileğinin gücüyle yazıp gönderdin mi
kopyaladığını tahmn ediyorum
ben alacak arkadaşlar için yabancı kaynaklardan türkçeye çeviriyorum

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kendin bile çevirmemişsin. Direkt translate olduğu çok belli. Saçma sapan cümle hataları var.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendin bile çevirmemişsin. Direkt translate olduğu çok belli. Saçma sapan cümle hataları var.
Ben bizzat kendim çeviriyorum demedim'ki evet gogle çeviri ile çevirdim oraya yazdım ben sadece çevirdim diye birzat tamamen kendim kendi ingilizcemle çevirdim veya gogle çeviri ile çevirdim diye bir şey demedimki niye direkt böyle bir tepki gösteriyorsunuz? bazı hatalar vardı onları düzelttim resimleri falan ayarladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama sen kendin çevirmemişsin ki. Translate’e atmışsın direk.
Ben bizzat kendim çeviriyorum demedim'ki evet gogle çeviri ile çevirdim

Son düzenleme:

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,654
İsim
-
Hayırlı olsun.