Neler Yeni

İnceleme ttec powerbank ve servis deneyimim

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Öncelikle herkese merhaba,
Ben j7 prime 2 cihazım için ttec powerslim Lcd 10.000mah powerbank aldım. Alış nedenim hem lazım oluyordu hem de kendi şarj aletinden hızlı şarj ediyordu. (Telefonda hızlı şarj desteği yok)
Şubat 2022 de aldım ve aldığım günden beri sadece powerbank kullandım şarj için. Ebeveynimin 25w hizli sadj adaptoru ile sarj ediuordum. Sonra da kullanıyordum.
Günlük en az 1 defa şarj edecek şekilde 2023 şubat ayına kadar hicbir performans kaybı olmadan kullandım.
Telefonu 3 kere şarj ediyor. Gece şarja takıyorum dolunca kendi kesiyor şarjı ve bunu çok defa yaptım. Yani çok aktif kullandım 1 yıl boyunca.
Şubat ayına kadar mükemmel memnundum. Ama mart ayında 1.5 kere şarj etmeye başladı ve elle hissedilir şekilde şişti. Ben de bu durumu fark edip aldığım yere yani media markt a götürdüm ve servise gönderildi 19 martta. 21 iş günü servis süresi var dediler. Alternatif cihaz talep etmedim o yüzden veriyorlar mı bilmiyorum.
3 nisan da yani yaklaşık 10 iş gününde bana dönüş yapıldı ve mağazaya çağırıldım. Yaklaşık 1 saat önce gittim ve öğrendim ki yeni cihaz ile değişim yapılmış. Ve değiştirdikleri cihazı raftan vermediler. İstanbul fabrikadan sıfır kapalı kutu daha hic ellenmemiş bir cihaz teslim edildi bana. Özellikle belirtmek isterim ki benim aldigim cihaz powerslim Lcd modeli idi.(250 tl ye almıştım.) Ve bana verilen cihaz güncel ve üst versiyonu olan powerslim pro Lcd ürünü verildi. Açtım baktım her şey doğru ve güzeldi.
Çok güzel bir servis süreci yaşadım. Hiçbir zorluk ile de karşılaşmadım.
Markayı ve ürünü şiddetle tavsiye ederim.
Gönderdiğim ürün ve gelen ürünün görsellerini ekleyeceğim aşağıya.

Sorularınız varsa memnuniyetle cevaplayabilirim.
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Servis formuna dikkat ederseniz gönderilen ürün powerslim Lcd ama gelen pro modeli. Küçük bir kıyak.
16805499242201285808532751809269.jpg

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50