Neler Yeni

Ttnet hız sorunu ve kandırması

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Bayuk
20 yıldır ttnet kullanıyorum ve 16mbs paketim var ne zaman arasam dB artarsa bağlantınız kopar stabil olmaz diyip her zaman 16mbs aşağısında hız verildi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir şikayet etmem gerekir mi?
1615206644718.png

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
Ağ, network, iss , internet
Merhaba,

Paketin 16mbps'e kadar tanımlı zaten, yani alt yapın kaç mbps destekliyorsa onu verir daha üst hızlarda kopma yaşarsın değerlere baktığımda 12mbps sınırda çalışabilir bir kaç defa kopma olabilir oda sorun değil. Çok sık olursa 8mbps en stabili 👍🏻

Ayrıca şikayet etmen boşa çıkacaktır sebebini yukarı da açıkladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Bayuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Paketin 16mbps'e kadar tanımlı zaten, yani alt yapın kaç mbps destekliyorsa onu verir daha üst hızlarda kopma yaşarsın değerlere baktığımda 12mbps sınırda çalışabilir bir kaç defa kopma olabilir oda sorun değil. Çok sık olursa 8mbps en stabili 👍🏻

Ayrıca şikayet etmen boşa çıkacaktır sebebini yukarı da açıkladım
bu hızda hiç kopma yaşamadım eskiden 8mbs veriyorlardı

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
16mbps kopma olur ama anlıktır belki farketmezsin hiç kopma olmadığını düşünüyorsan çağrı merkezini arayıp yükseltirebilirsin kopmalara razıyım diyerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
Kardeşime hemen millenicom yazıyorum aynı fiyata kat ve kat daha iyi internet ve ev telefonu cayma bedelinin bir kısmını karşılıyorlar güzel müşteri hizmetleri var altyapıyı kontrol et 75 üstüyse bas 35 mbps kesilme yaşamazsın kafan rahat olur. Daha fazla şey öğrenmek istersen sorabilirsin not: ttnet pişmanlıktır yeni milleniye geçtim

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
Paylaştığı bilgilerde 16mbps üstü alamıcağı belli 35mbps çok zor. Yinede baksın tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Bayuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok demek istediğim şu 15 yıldır bize hız artarsa baglantı da kopmalar olacağını o yüzden 8mbsde bıraktığını söylediler şuanda 16mbs ama kopma veya ping sorunu vs yok 1 haftadır şuan kendimi kandırılmış hissediyorum sizce ne yapmayalım diye sizden bilgi almak istedim zaten altyapım 35mbs desteklemiyor

Top Bottom