Neler Yeni

Rehber Tüm sorularınız için BAŞTAN SONA GEFORCE NOW REHBERİ V1.0

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Hocam bende hata veriyor eskiden eu serverlarında oynayabiliyordum fakat trye servergeldiğinden oynayamıyorum galiba.
nasıl bir hata
bu aralar yaygın bir hata var girişmi yapamıyorsunuz

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
1 saatlik deneme değil o 1 saatlik kullanım hakkı 1 saat dolduğunda sizi atıyor tekrar girebiliyorsunuz ama sıra beklemeniz gerek evet mobilde kullanabilirsiniz ama mobil verinizle kullanmayın internetiniz 2 saate bitince mutlu olmıyabilirsiniz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anda beta key'e sahip olan DENEK adını verebileceğimiz kullanıcılar tarafından kullanabilmekte 15 mart'ta kullanıma açılcak ama önce önkayıt yaptıranlar kullanabilecek
Ben EU serverlarında oynamak istiyorum fakat nvida now uygulaması beni ısrarla game+ ya yönlendiriyor.

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
nasıl bir hata
bu aralar yaygın bir hata var girişmi yapamıyorsunuz
Hocam ben 1 ay öncesine kadar oynuyodum fakat üye olmama rağmen bu hatayı verip nviidianın sitesine atıyor
Ekran görüntüsü 2021-02-19 140725.png

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eline sağlık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ben 1 ay öncesine kadar oynuyodum fakat üye olmama rağmen bu hatayı verip nviidianın sitesine atıyor Alıntıyı görüntüle
Ben EU serverlarında oynamak istiyorum fakat nvida now uygulaması beni ısrarla game+ ya yönlendiriyor.
sanırım game+ yavaş yavaş türkiyede allience i başlatıyor bir süre global e erişim olmıyacak gibi sadece game kullanıabilecek sanırım böylece global sunucular rahatlatılacak fakat ss atan arkadaşın sorununu pek anlıyamadım araştırmasını öneririm

Abranas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Semih Yıldız
Hocam ben 1 ay öncesine kadar oynuyodum fakat üye olmama rağmen bu hatayı verip nviidianın sitesine atıyor Alıntıyı görüntüle
Türkiye sunucuları açılmaya başlandığından itibaren eski geforce now üyeliğiniz tamamen siliniyor diye biliyorum.15Mart'ta kadar sürecektir bu sorun büyük ihtimal.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Şu rehberlerde imla kurallarına, Türkçe kurallarına dikkat edin be bilader. Gözlerimi öyle yoruyor ki rehberleriniz.

Zaten bu bir rehber değil, soru cevap... Sormuşsun en çok sorulan 3 4 soruyu, sonrada kendince tabii cevaplamışsın.

Kaynak yok, teyit yok... Böyle rehber olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Şu rehberlerde imla kurallarına, Türkçe kurallarına dikkat edin be bilader. Gözlerim öyle yoruyor ki rehberleriniz.

Zaten bu bir rehber değil, soru cevap... Sormuşsun en çok sorulan 3 4 soruyu sonrada kendince tabii cevaplamışsın.
öneriniz için teşekkür ederim ne yazıkkı çok imla kuralı bir insan değilim kendimi duzeltmeye çalışırım cevaplar ise kendicme değil genel cevaplardır

Türkiye sunucuları açılmaya başlandığından itibaren eski geforce now üyeliğiniz tamamen siliniyor diye biliyorum.15Mart'ta kadar sürecektir bu sorun büyük ihtimal.
evet öyle bir durum söz konusu tr de sadece allience kullanılabilecek

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
öneriniz için teşekkür ederim ne yazıkkı çok imla kuralı bir insan değilim kendimi duzeltmeye çalışırım cevaplar ise kendicme değil genel cevaplardır

evet öyle bir durum söz konusu tr de sadece allience kullanılabilecek
Ben bu forumdaki birçok rehbere aynı tepkiyi gösteriyorum ne yazıkki. Düzgünce yaz ki kayda değer bir şey olsun. İmla kurallarına dikkat eden biri değilim ne demek? Büyüyüp iş sahibi olduğunuzda da bu şekilde olursanız kardeşlerim kusura bakmayın ama insanların sizden çekeceği çok şey var.

Mojo jojo

80+ Silver
Güzel olmuş.
Ama ben tablet ya da telefon üzerinden Steam, epic ve geforce now hesabı açıp tablet üzerinden arkadaşlarım ile CS go gibi oyunları oynayabilirmiyim? @Piksel JoJuk

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam buradaki internet hızı upload mı download mı? Eğer download ise internetim kurtarıyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,597
Üyeler
153,587
Son üye
TheWay
Top Bottom