Neler Yeni

Türk Telekom Digitürk Dolandırıcılığı. Dikkat!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Kalyoncu
İnternetimizin taahaütü ağustos ayında bitiyordu fakat bizi dün aradilar ve taahüt yenilememizi söylediler.İlk başta çok takmadım ve normal karşıladım. Telefondaki kişi Türk Telekomdan oldugunu ve üyelik işlemleri için aradığını soyledi.35mbps internet ve Digiturk paketini 110 tl gibi bir fiyata vericeklerini söylediler. Tamam dedikten sonra destek hattındaki kişi sizi Digitürk'ten arıyacaklar haberiniz olsun dedi.Digitürkten aramIşlar ve telefona mesaj gelceğini söylemişler.Digitürk ile babam konuşmuş fakat gelen mesajı görmemiş. Sabaha doğru gördük. Mesajdaki siteye girdiğimde link başında cex.digitürk olarak yazılıydı bana cok garip geldi. Telefondan biraz araştırdım siteye girmeye çalıstım fakat oyle bir site yoktu. Bizi arayan numarayı geri aradım ve tabiikide açmadılar orda anladım bir sıkıntılar oldugunu.Bu sorunu tek ben mi yaşadım diye arattım fakat çok fazla kişininde aynı sorunu yaşadığını gördüm . İnternet üzerinden Türk Telekom desteğe ulaştım ve internet hesabınızda herhangi bir işlem olmadığını söylediler.https://www.youtube.com/watch?v=vNujveNiH8c buradaki videolarla aynı şeyleri yaşadım resmen fakat daha digitürkü kurmaya gelmediler. O mesajdaki siteye girip onaylarsak digitürk aboneliğinin başlıyacağını söylemişler. İlk başta baya korkmuştum bir sıkıntı olucak diye ama babamın mesajı görmemesi sayesinde son anda kurtardık.Sizi bu şekilde arayıp taahüt üzerinden sizi dolandırmaya çalışabilirler. LÜTFEN DİKKAT!!

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Evet dostum beni de arıyorlar. Ama ben şuan 200tl ödediğim digitürk hiç indirim yapılmayacağını bildiğimden aynen deyip kapatıyorum :D

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
İnternetimizin taahaütü ağustos ayında bitiyordu fakat bizi dün aradilar ve taahüt yenilememizi söylediler.İlk başta çok takmadım ve normal karşıladım. Telefondaki kişi Türk Telekomdan oldugunu ve üyelik işlemleri için aradığını soyledi.35mbps internet ve Digiturk paketini 110 TL gibi bir fiyata vericeklerini söylediler. Tamam dedikten sonra destek hattındaki kişi sizi Digitürk'ten arıyacaklar haberiniz olsun dedi.Digitürkten aramIşlar ve telefona mesaj gelceğini söylemişler.Digitürk ile babam konuşmuş fakat gelen mesajı görmemiş. Sabaha doğru gördük. Mesajdaki siteye girdiğimde link başında cex.digitürk olarak yazılıydı bana cok garip geldi. Telefondan biraz araştırdım siteye girmeye çalıstım fakat oyle bir site yoktu. Bizi arayan numarayı geri aradım ve tabiikide açmadılar orda anladım bir sıkıntılar oldugunu.Bu sorunu tek ben mi yaşadım diye arattım fakat çok fazla kişininde aynı sorunu yaşadığını gördüm . İnternet üzerinden Türk Telekom desteğe ulaştım ve internet hesabınızda herhangi bir işlem olmadığını söylediler.https://www.youtube.com/watch?v=vNujveNiH8c buradaki videolarla aynı şeyleri yaşadım resmen fakat daha digitürkü kurmaya gelmediler. O mesajdaki siteye girip onaylarsak digitürk aboneliğinin başlıyacağını söylemişler. İlk başta baya korkmuştum bir sıkıntı olucak diye ama babamın mesajı görmemesi sayesinde son anda kurtardık.Sizi bu şekilde arayıp taahüt üzerinden sizi dolandırmaya çalışabilirler. LÜTFEN DİKKAT!!
geçmiş olsun

Bünyamina

80+ Platinum
İnternetimizin taahaütü ağustos ayında bitiyordu fakat bizi dün aradilar ve taahüt yenilememizi söylediler.İlk başta çok takmadım ve normal karşıladım. Telefondaki kişi Türk Telekomdan oldugunu ve üyelik işlemleri için aradığını soyledi.35mbps internet ve Digiturk paketini 110 TL gibi bir fiyata vericeklerini söylediler. Tamam dedikten sonra destek hattındaki kişi sizi Digitürk'ten arıyacaklar haberiniz olsun dedi.Digitürkten aramIşlar ve telefona mesaj gelceğini söylemişler.Digitürk ile babam konuşmuş fakat gelen mesajı görmemiş. Sabaha doğru gördük. Mesajdaki siteye girdiğimde link başında cex.digitürk olarak yazılıydı bana cok garip geldi. Telefondan biraz araştırdım siteye girmeye çalıstım fakat oyle bir site yoktu. Bizi arayan numarayı geri aradım ve tabiikide açmadılar orda anladım bir sıkıntılar oldugunu.Bu sorunu tek ben mi yaşadım diye arattım fakat çok fazla kişininde aynı sorunu yaşadığını gördüm . İnternet üzerinden Türk Telekom desteğe ulaştım ve internet hesabınızda herhangi bir işlem olmadığını söylediler.https://www.youtube.com/watch?v=vNujveNiH8c buradaki videolarla aynı şeyleri yaşadım resmen fakat daha digitürkü kurmaya gelmediler. O mesajdaki siteye girip onaylarsak digitürk aboneliğinin başlıyacağını söylemişler. İlk başta baya korkmuştum bir sıkıntı olucak diye ama babamın mesajı görmemesi sayesinde son anda kurtardık.Sizi bu şekilde arayıp taahüt üzerinden sizi dolandırmaya çalışabilirler. LÜTFEN DİKKAT!!
babamı aynen aramışlar 109 tl diye 35 mbps babam bakmış internette şikayet var numara ile alakalı bende dolandırıcılar dedim öyle kapattık DİKKAT EDİN

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon numaramız ve kimlik bilgilerimiz çalındı şuan. Neyseki çok geç olmadan anladik. Çok uğraştırırdı bu olay bizi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dijitürk cidden sorunluydu ama hizmet değil çıkışı.
Babam Yurtdışına taşınacağız diye iptal ettirdi anca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,936
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom