Neler Yeni

Türk telekom internet hızı 14 ile başlayıp 8.5 oluyor

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Bizim paketimiz 8 mbps idi bu sene paketi 14 mbps ye yükseltmiş annemler sorun şu ki speedtestte 14 ile başlayıp yavaş yavaş aşağıya düşüyor kimse kullanmadığında 8.5 sabit oluyor. Birisi kullanıyorsa 6-7 civarında oluyor. Bunun sebebi nedir?

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
Bizim paketimiz 8 mbps idi bu sene paketi 14 mbps ye yükseltmiş annemler sorun şu ki speedtestte 14 ile başlayıp yavaş yavaş aşağıya düşüyor kimse kullanmadığında 8.5 sabit oluyor. Birisi kullanıyorsa 6-7 civarında oluyor. Bunun sebebi nedir?
Modemi sıfırlamayı deneyin.

veya 5 dakika kadar kapatın sonra geri açın eğer bir değişim görmez iseniz haber verin.

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemi sıfırlamayı deneyin.

veya 5 dakika kadar kapatın sonra geri açın eğer bir değişim görmez iseniz haber verin.
Yapacağım. Birde ethernet yerinde AĞ 12 yazıyor her reset atışımda ya da kapatıp açtığımda yükseliyor. Bunun bir etkeni var mıdır?
Ekran Alıntısı.PNG

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Çok sık olamamakla birlikte bazen bizdede oluyor modemi 5-10dk kapatıp bekliyorum tekrar geri açınca eski hızına geri dönüyor

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sık olamamakla birlikte bazen bizdede oluyor modemi 5-10dk kapatıp bekliyorum tekrar geri açınca eski hızına geri dönüyor
Bizim paket daha yeni yükseldi eskiden zaten 8 mbps paket vardı ve 7 mbps hız veriyordu bu daha önce olan bişey değil. İlk defa paket yükselince oldu. Acaba altyapı eski olduğu için mi oluyor bunlar? Altyapı sorgulamada 75 mbps ye kadar destekliyor.

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Bizim paket daha yeni yükseldi eskiden zaten 8 mbps paket vardı ve 7 mbps hız veriyordu bu daha önce olan bişey değil. İlk defa paket yükselince oldu. Acaba altyapı eski olduğu için mi oluyor bunlar? Altyapı sorgulamada 75 mbps ye kadar destekliyor.
Ben 16 mbps lik paket kullaniyorum bizim altyapida 53Mbps ye kadar destekliyor fakat arada bir oluyir yani ayda Bir Falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,715
Üyeler
151,112
Son üye
Roxy12
Top Bottom