Neler Yeni

Türk Telekom Mobil Taahhüt Bitince Ne Oluyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
1 yıllık tt taahhütüm bu hafta bitiyor turkcell geçmek istiyorum ama taahhüt bittikten sonra yeni taahhüt gelmez benim onayım dışında değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya iptal ediyorlar ya da güncel paketin güncel tutarından döşemeye devam ediyorlar pardon almaya.
sağolun hocam şimdi gördüm değerli 20 üzerinden devam edecek diyor 330tl galiba. turkcell geçmek için direkt turkcell bayiisine gitsem oluyor mu?

Existentia

80+ Silver
tahattütsüz fiyattan fatura kesiyorlar ama bazen faiş ücretler olabiliyor o sebeple tahattüsüz kullanmanızı önermem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
tahattütsüz fiyattan fatura kesiyorlar ama bazen faiş ücretler olabiliyor o sebeple tahattüsüz kullanmanızı önermem
zaten turkcell geçeceğim için taahhüt bitmesini bekliyorum.

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
sağolun hocam şimdi gördüm değerli 20 üzerinden devam edecek diyor 330tl galiba. turkcell geçmek için direkt turkcell bayiisine gitsem oluyor mu?
Bende bugün Turkcell e geçmek için gittim baktım fiyatlara sonra arkadaşım denk geldi, yıl sonu kampanyası olacak beklesin demiş. Yeni paket yapmadım bende bekliyorum bilginiz olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Bende bugün Turkcell e geçmek için gittim baktım fiyatlara sonra arkadaşım denk geldi, yıl sonu kampanyası olacak beklesin demiş. Yeni paket yapmadım bende bekliyorum bilginiz olsun
teşekkürler hocam benim taahhütüm 22 sinde bitiyor ondan sonra hattı üzerime geçireceğim sonra geçeceğim o yüzden büyük ihtimal tam denk gelir.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet Ali
Benimde 09.01.2024 de bitiyor taahhütüm. Bende beklemedeyim şuanda. Bana 45GB internet 2000Dk 250 sms i 320₺ ye veriyor şuan. Ama almadım bekliyorum hala.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
Keşke geçen ay geçseydin kampanya vardı

Ekler

• IMG_0555.jpeg
    IMG_0555.jpeg
    73.5 KB · Hit: 91
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1 yıllık tt taahhütüm bu hafta bitiyor turkcell geçmek istiyorum ama taahhüt bittikten sonra yeni taahhüt gelmez benim onayım dışında değil mi?
İndirimsiz halden fatura ödersin. Direkt internet üzerinden geçebilirsin. Kartın aynı hafta içi kurye ile evine kadar gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
İndirimsiz halden fatura ödersin. Direkt internet üzerinden geçebilirsin. Kartın aynı hafta içi kurye ile evine kadar gelir.
evin yakınında turkcell şubesi var direkt oradan alırım büyük ihtimal.

Top Bottom