Neler Yeni

Türk Telekom mu Türksat Kablonet mi?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Furkan
haklısınız bölgeden bölgeye altyapı iyi ise değişiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam arkadaşların da dediği gibi bölgeden bölgeye değişebiliyor sizin bulunduğuuz yerin altyapısı iyi ondan dolayı hızınız iyi ama çoğu yerde öyle değil malesef şikayet oranlarını bakıp doğruluğumu anlayabilirsiniz
yok biliyorum benim kuzenin de iyi değil ama diğer operatörlere geçincede iyi olmuyor diye biliyorum. sonuçta altyapı türktelekomun her yerdeki eğer türknet alt yapın yoksa kendi alt yapısı v.s o ayrı ama diğer türlü sıkıntı yaşamaman zor gibi bence. genece kablonette müşteri memnuniyeti konusunda iyi diye biliyorum

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Arif Dağcı
Sorgulama yapıp atar mısnız?
Hocam bana da paket önerebilir misiniz sitesinde çok karışık hiçbir şey anlamadım 100 mb ve üstü paketler istiyom ftth 500 mbps altyapı gösteriyor sorgulama da size zahmet bana da atabilir misiniz taahhüt bitiyor 1 aya

oguzgl12

80+
Hocam bana da paket önerebilir misiniz sitesinde çok karışık hiçbir şey anlamadım 100 mb ve üstü paketler istiyom ftth 500 mbps altyapı gösteriyor sorgulama da size zahmet bana da atabilir misiniz taahhüt bitiyor 1 aya
tahhütlü mü tahhütsüz mü istiyorsunuz

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Soru altyapı bazındaysa Türk Telekom altyapısından hizmet almak sonuna kadar en mantıklısı olacaktır.
Alternatif firmalar üzerinden uygun fiyatlarla hizmet alınabilir.

oguzgl12

80+
taahhütlü daha iyi olur hocam
her eve kablonet kapmanyası ücretlendirme kısmında akıllı sınırsız olan değil sadece sınırsız olan size uygun paketleri seçebilirsiniz akıllı sınırsız seçmemenizin sebebi geceleri o pakette hız düşüşü oluyor

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Arif Dağcı
Te
her eve kablonet kapmanyası ücretlendirme kısmında akıllı sınırsız olan değil sadece sınırsız olan size uygun paketleri seçebilirsiniz akıllı sınırsız seçmemenizin sebebi geceleri o pakette hız düşüşü oluyor
Teşekkürler hocam değerlendircem

Top Bottom