Neler Yeni

Türk Telekom Rezaleti!

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker
Dostlar yaklaşık 1 ay önce Türk Telekom Online İşlemler'e fatura ödemek için girmiştim.Uygulamaya giriş yaptığımda önüme bir kampanya geldi, paketiniz 92,50 TL'ye 24 Mbps Hızında İnternet ile değiştirmek için tıklayınız yazıyordu.O zaman da internet hızım 12 Mbps olduğundan dolayı babama'da söyleyerek ve gerekli açıklamaları okuyarak onayladım.Ve şuan Online İşlemlere tekrar girdiğimde faturanın 104.90 TL olduğunu gördüm.Müşteri hizmetlerini aradığımda ise Online İşlemlerden bir şey yapamadıklarını söylediler ve ben Tekrardan bütçemi aştığı için 12 Mpbs paketine geçtim.Diyeceklerim bu kadar arkadaşlar kimseye Türk Telekom'u tavsiye etmiyorum.Çok fazla internet sağlayıcısı var onlara bakın derim.İyi forumlar.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Dostlar yaklaşık 1 ay önce Türk Telekom Online İşlemler'e fatura ödemek için girmiştim.Uygulamaya giriş yaptığımda önüme bir kampanya geldi, paketiniz 92,50 TL'ye 24 Mbps Hızında İnternet ile değiştirmek için tıklayınız yazıyordu.O zaman da internet hızım 12 Mbps olduğundan dolayı babama'da söyleyerek ve gerekli açıklamaları okuyarak onayladım.Ve şuan Online İşlemlere tekrar girdiğimde faturanın 104.90 TL olduğunu gördüm.Müşteri hizmetlerini aradığımda ise Online İşlemlerden bir şey yapamadıklarını söylediler ve ben Tekrardan bütçemi aştığı için 12 Mpbs paketine geçtim.Diyeceklerim bu kadar arkadaşlar kimseye Türk Telekom'u tavsiye etmiyorum.Çok fazla internet sağlayıcısı var onlara bakın derim.İyi forumlar.
Garip

samet4747

80+ Platinum
Bende çok çektim ttden hala çekiyorum kopmalar vs vs bıktım artık

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bu başlıkta açılan kaçıncı konu sayamdım.

samet4747

80+ Platinum
Taahhütümün biteceği günü iple çekiyorum.
ya aga benim 1 yıl önce bitti superonlineye geçicektim sonra altyapı yokmuş TT de zaten bizim altyapımızı kullanıyor superonline falan dedi kitlediler 2 yıl daha bize

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
92 lira ile 108 arasında çok az fark var. şu ankinin 2 katı hız alacaktınız. Söz verdikler fiyat olmaması kötü tabi ama bence geri 12 MBps ye düşmeniz saçma olmuş

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ki bana bazı bedeller faturaya yansıtılabilir denildi bende mecburen onayladım babamın gözünde küçük düşmek istemiyorum gerkekirse kendi biriktirdiğim paramdan karşılarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

92 lira ile 108 arasında çok az fark var. şu ankinin 2 katı hız alacaktınız. Söz verdikler fiyat olmaması kötü tabi ama bence geri 12 MBps ye düşmeniz saçma olmuş
Ama babam ile konuştuğumuzda babam 95 tl yi geçmesin demişti.Bir de Amcam ile Babam irtak çalıştığından ortak hesaptan ödeniyor benimkinin 20 tl daha fazla olması uygun olmazdı.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
sazan avı gıbı her cıkan kampanyaya atlamamaya calıs taahhütün bittiginde turk telekomu ararsın oradan kac mpbs ınternet aldıgını soylerler sonra sana uygun bır tarıfe onune gelır kurulum yaparlar yada bayısıne gıdersın daha detaylı konusursun

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker
sazan avı gıbı her cıkan kampanyaya atlamamaya calıs taahhütün bittiginde turk telekomu ararsın oradan kac mpbs ınternet aldıgını soylerler sonra sana uygun bır tarıfe onune gelır kurulum yaparlar yada bayısıne gıdersın daha detaylı konusursun
Evet farkındayım hatta kendi kendime neden bu kadar uygun dedim. Şartları okuduğumda boyle yazmıyordu o yüzden geçtim.

T.P.G.

80+ Titanium
Evet farkındayım hatta kendi kendime neden bu kadar uygun dedim. Şartları okuduğumda boyle yazmıyordu o yüzden geçtim.
Ben 90tl'ye Superonline'dan 35Mbps alıyorum.

Nasıl mı? Çıkacağım bu firmadan başka ISS ye geçeceğim dedim ondan sonra böyle yaptılar.

Top Bottom