Neler Yeni

Öneri 👉TÜRK TELEKOM SAHA EKİBİ YER'LERİ👈

DOSTLAR MALUMUNUZ 3 AYDIR HIZ PROBLEMİ YAŞIYORUM COMNET'TE DAHA ÖNCE BİR DOST VESİLESİYLE TT EKİBİ GETİRTTİM FAKAT BÖLGEME BAKAN KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAYAN DÜZENBAZIN TEKİ KENDİSİNE İSMİNİZ NEDİR DİYE SORDUM BANA SERKAN DEDİ FAKAT ASIL İSMİ SERHAT NASIL ÖĞRENDİĞİMİ VE BU KONUYU AÇMAM'DAKİ SEBEBİ AÇIKLİYİM SİZLERE

GÖRSEL'DEKİ GİBİ TÜRK TELEKOM SAHA EKİPLERİNİN BİR YERİ VAR HER BÖLGE'DE BU FARKLILIK GÖSTERİR DAHA ÖNCEDE GİTMİŞTİM ORADAKİ ÇALIŞANA BENİM BÖLGEME BAKAN KİŞİNİN İSMİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM DEDİM ODA SERHAT DEDİ / BELLİ BİR SÜRE SONRA BUGÜN TEKRAR GİTTİM YAŞADIĞIM SORUNU VE BÖLGEME BAKAN KİŞİNİN İŞİNİ DÜZGÜN YAPMADIĞINI SURATSIZ MEYMENETSİZ BİRİ OLDUĞUNU DİLE GETİRDİM (AÇIK SÖZLÜYÜM ♈ BURCUYUM BİLEN BİLİR) YETKİLİ KİŞİNİN YÜZ MİMİKLERİ VS BANA KENDİSİNİNDE ONDAN HAZ ETMEDİĞİ HİSSİNİ VERDİ VE DAHA ÖNCEDE BELLİKİ HAKKINDA BU TARZ SIKINTILI DURUM OLMUŞ DUZENBAZ ADAMIN BUNLARI KONUSURKEN BİRDEN KENDİSİ GELDİ YETKİLİ ÇALIŞAN BUMU DEDİ EVET DEDİM YETKİLİ NEDEN İSMİNİ DOĞRU VERMEDİN DİYE SORDU ODA YANLIŞ ANLAMIŞTIR BEN İSMİMİ DOĞRU SÖYLEDİM DEDİ (YALAN TABİKİ) ZATEN HEMEN ÇIKTI ODADAN😃)

BU TARZ İNSANLAR OLDUKÇA ZOR DOSTLAR DESTEK ALMAMIZ UMARIM BÖLGENİZE BAKAN KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN VE İNSAFLI YAPIYORDUR PARA UĞRUNA PORTUNUZU DEĞİŞTİRİP DÜŞÜK HIZ PORTUNA TAKMIYORDUR BAŞIMA GELDİ BU DURUM TURKNETTE İKEN

YETKİLİ KİŞİ HIZ PROBLEMİM İÇİN YARIN EKİP GÖNDERİCEK BANA BU PİŞKİN YALANCI KİŞİYİ DEĞİL FARKLI BİRİNİ GÖNDERİCEK UMARIM PROBLEMİM ÇÖZÜLÜR

COMNET FİRMASINA GELİRSEK 400'TL ÜCRET İSTİYOR TT EKİBİN GELMESİ İÇİN BU YALANCI DÜZENBAZ ADAM GELECEĞİ VE BU ADAMI DEĞİŞTİREMEYECEĞİM İÇİN ORADAN EV'DEN HİZMET TALEBİ AÇMADIM FAKAT KENDİLERİ SÖZ'DE SÖZ VERDİ SİZLERE 1 SEFERLİĞE MAHSUS TT EKİBİ GÖNDERİCEZ DİYE BUDA YALAN ÇIKTI HİÇBİR EKİP VS GELMEDİ

X FİRMA KULLANIYORSANIZ BENİM GİBİ ŞAYET EKİP İÇİN ÜCRET İSTİYORLARSA SİZLER ŞAYET YAŞADIĞINIZ PROBLEMİN KENDİNİZDEN OLMADIĞINA EMİNSENİZ ÜCRETSİZ EKİP ÇAĞIRABİLİRSİNİZ GÖRSELDEKİ GİBİ YETKİLİ YER'DEN HER FİRMANIN ÜCRETİ AYRIDIR MALUMUNUZ COMNETİN 400 TL

İSTANBUL/ÇEKMEKÖY'DE OTURANLAR BURAYI BİLİR :giggle:

asdsadasd.PNG

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
DOSTLAR MALUMUNUZ 3 AYDIR HIZ PROBLEMİ YAŞIYORUM COMNET'TE DAHA ÖNCE BİR DOST VESİLESİYLE TT EKİBİ GETİRTTİM FAKAT BÖLGEME BAKAN KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAYAN DÜZENBAZIN TEKİ KENDİSİNE İSMİNİZ NEDİR DİYE SORDUM BANA SERKAN DEDİ FAKAT ASIL İSMİ SERHAT NASIL ÖĞRENDİĞİMİ VE BU KONUYU AÇMAM'DAKİ SEBEBİ AÇIKLİYİM SİZLERE

GÖRSEL'DEKİ GİBİ TÜRK TELEKOM SAHA EKİPLERİNİN BİR YERİ VAR HER BÖLGE'DE BU FARKLILIK GÖSTERİR BENİM BÖLGEM'DE MEVCUT BUGÜN ORAYA GİTTİM HIZ PROBLEMİM İÇİN VE BU BÖLGEME BAKAN KİŞİ HAKKIN'DA ORADA'Kİ YETKİLİ KİŞİYE GEREKLİ SORUNUMU VE BÖLGEME BAKAN KİŞİNİN İŞİNİ DÜZGÜN YAPMADIĞINI VE YALAN KONUŞTUĞUNU DİLE GETİRDİM KENDİSİNİN YÜZ İFADESİNDEN ONUN'DA BU KİŞİ HAKKIN'DA PEK HAZ ETMEDİĞİNİ FARK ETTİM VE ŞANSLIYIMKİ BU ŞİKAYET ETTİĞİM KİŞİ GELDİ BEN PROBLEMLERİMİ DİLE GETİRİRKEN KENDİSİNE ORADAKİ YETKİLİ ÇALIŞAN VE BEN SORDUM NEDEN GERÇEK İSMİNİ VERMEDİĞİNİ PİŞKİN PİŞKİN BEN İSMİMİ DOĞRU SÖYLEDİM SEN YANLIŞ ANLAMIŞSIN DEDİ (İSMİNİ DOĞRU VERMEMESİ KENDİ GÖRÜŞÜM KENDİSİ HAKKIN'DA ŞİKAYET EDİLMESİN GELİYOR BENİM) VELHASIL ORADAKİ ÇALIŞAN'DA KENDİSİN'DEN HAZ ETMİYOR HİSSİ VERDİ YÜZ MİMİKLERİ VS BANA BELLİKİ DAHA ÖNCE'DE BU KİŞİ HAKKIN'DA BU TARZ PROBLEM'LER ŞİKAYETLER OLMUŞ

HIZ PROBLEMİM İÇİN YARIN EKİP GÖNDERİCEK BANA BU PİŞKİN YALANCI KİŞİYİ DEĞİL FARKLI BİRİNİ GÖNDERİCEK UMARIM PROBLEMİM ÇÖZÜLÜR ARTIK / PEK SANMIYORUM ÇÖZÜLECEĞİNE BANA BÖLGENİZ'DE YOĞUNLUK VS VAR BUNDAN DÜŞER DEDİ HIZIN DEDİM YASAL DEĞİL BU SONUÇTA BEN GEÇTİĞİM FİRMAYA GEÇERKEN ORADAKİ YAZAN HIZA GÖRE GEÇİYORUM BUNUN ALTINI ALMAM YASAL DEĞİL VS DEDİM FAKAT GÜNÜN SONUN'DA TEK BAŞIMA YAPABİLECEĞİM ŞEYLER KISITLI MALUMUNUZ ŞUAN

COMNET FİRMASINA GELİRSEK 400'TL ÜCRET İSTİYOR TT EKİBİN GELMESİ İÇİN BU YALANCI DÜZENBAZ ADAM GELECEĞİ VE BU ADAMI DEĞİŞTİREMEYECEĞİM İÇİN ORADAN EV'DEN HİZMET TALEBİ AÇMADIM FAKAT KENDİLERİ SÖZ'DE SÖZ VERDİ SİZLERE 1 SEFERLİĞE MAHSUS TT EKİBİ GÖNDERİCEZ DİYE BUDA YALAN ÇIKTI HİÇBİR EKİP VS GELMEDİ

İNTERNET ÜCRETLERİ ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ UYGUNA HİZMET VERİYORLAR DİYE TÜKETİCİYİ TAKMAZ OLDULAR YAZIK BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM....

İSTANBUL/ÇEKMEKÖY'DE OTURANLAR BURAYI BİLİR :giggle:

Alıntıyı görüntüle

Bağlı olduğun saha dolabındaki port sayısı ve yoğunluğa göre hızın düşer ama.
O dolap, kapının önünde olsa bile , Tip-7 VDLS dolabından bahsediyorum, belli bir yoğunluğa ulaştıktan sonra hızları otomatik olarak düşürür

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bağlı olduğun saha dolabındaki port sayısı ve yoğunluğa göre hızın düşer ama.
O dolap, kapının önünde olsa bile , Tip-7 VDLS dolabından bahsediyorum, belli bir yoğunluğa ulaştıktan sonra hızları otomatik olarak düşürür
Yasal değil işte bu durum oradaki çalışanda hak verdi bana ama işte tek başıma bukadar yapabiliyorum hocam bende

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Onur
Türk Telekomda yukardan birisi devreye girmediği sürece iş yapmıyorlar.
1 ay boyunca boş port bekledik en son linkedin üzerinden Ümit Önal yazdım yazdıktan 5 10 dk sonra türk telekomdan aradılar 3 gün içinde sorunu çözdüler.

Ümit Önal yazmanı tavsiye ederim

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
murat
Hocam sorununu çözer mi bilmiyorum ama benim evde geçen hafta altyapı gözükmüyordu taahhüt bitti yeni hat arıyordum öncelikle millenicom aradım isim tc falan verdim bağlanmak istiyorum diye. onlar ayarladı en son saha ekibini yönlendireceklerdi orada iptal ettim ve evde hat gözüktü. bi nebze millenicoma size geçicem diyip bağlatma kısmı hariç her şeyi yaptırdım gibi oldu. daha sonrasında türknetle görüşüp paket aldım ve bağladılar.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Yasal değil işte bu durum oradaki çalışanda hak verdi bana ama işte tek başıma bukadar yapabiliyorum hocam bende
Tip-7 saha dolabının içindeki cihaz zaten bunu yapmak için var :)
Belli bir kapasitesi var. Örneğin 500 kişilik port var ve herkesin zaten mesafe olarak max. 100 alması mümkün değil. O dolaba olan mesafen arttıkça alacağın hız zaten otomatik olarak düşer. Bakır kabloda kayıp olacak. Fiber bu yüzden var.
Ama diyelim ki 500 kişilik kapasite doldu yada dolmak üzere ve herkes max. alabildiğince alıyor. O zaman o dolaptaki cihaz o hızı limitliyor, herkes faydalansın diye.
Kaldı ki dediğin gibi illegal bisey olsa bile sikayet edeceğin tek yer BTK. Yada gidip savcılığa bile şikayet etsen, söylenecek en mantıklı söz "KİMİ KİME ŞİKAYET EDIYORSUN :)"
Yapılacak en mantıklı şey Il Telekom Mud. Ile görüşüp kapasite arttırımı yaptirabilirsin.
Saha ekipleri anca modem kursun, bağlantı yapsın bu kadar. Dediklerim Ağaların işi:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tip-7 saha dolabının içindeki cihaz zaten bunu yapmak için var :)
Belli bir kapasitesi var. Örneğin 500 kişilik port var ve herkesin zaten mesafe olarak max. 100 alması mümkün değil. O dolaba olan mesafen arttıkça alacağın hız zaten otomatik olarak düşer. Bakır kabloda kayıp olacak. Fiber bu yüzden var.
Ama diyelim ki 500 kişilik kapasite doldu yada dolmak üzere ve herkes max. alabildiğince alıyor. O zaman o dolaptaki cihaz o hızı limitliyor, herkes faydalansın diye.
Kaldı ki dediğin gibi illegal bisey olsa bile sikayet edeceğin tek yer BTK. Yada gidip savcılığa bile şikayet etsen, söylenecek en mantıklı söz "KİMİ KİME ŞİKAYET EDIYORSUN :)"
Yapılacak en mantıklı şey Il Telekom Mud. Ile görüşüp kapasite arttırımı yaptirabilirsin.
Saha ekipleri anca modem kursun, bağlantı yapsın bu kadar. Dediklerim Ağaların işi:)
Hocam 3 aydır 30 tane BTK şikayetim var ama standart cevap ile kapatılıyor TT tarafından 3 ay'da ne oldu ben onu anlamadım ya 5 senedir sorunsuz hız alıyorken 3 aydır 30 35 mbps düştük

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam 3 aydır 30 tane BTK şikayetim var ama standart cevap ile kapatılıyor TT tarafından 3 ay'da ne oldu ben onu anlamadım ya 5 senedir sorunsuz hız alıyorken 3 aydır 30 35 mbps düştük
Senin yaşadığını ben 14 sene yaşadım. Yazmadığım yer kalmadı. Sonunda merhametli biri çıktı da sagolsun derman oldu

Usta comnet den çık o zaman sorun belkide onlardadır
Sorun onlardan değil sorun TT'den bunu dile getirdi TT ama günün sonunda comnette parasına göre davranıyor canım cicim vs yok ha diyince telefonu açmıyorlar vs vs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin yaşadığını ben 14 sene yaşadım. Yazmadığım yer kalmadı. Sonunda merhametli biri çıktı da sagolsun derman oldu
Umarım banada derman olur bu konuştuğum kişi ve gelen ekip bu dengesiz adamı göndermeyecek ben ona sevindim 😃

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
Türk Telekomda yukardan birisi devreye girmediği sürece iş yapmıyorlar.
1 ay boyunca boş port bekledik en son linkedin üzerinden Ümit Önal yazdım yazdıktan 5 10 dk sonra türk telekomdan aradılar 3 gün içinde sorunu çözdüler.

Ümit Önal yazmanı tavsiye ederim
aynısını yaptım 1.5 yıl oldu kaç kere söz verdiler yok.

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Bu telekom başa bela ama bir tek ben sıkıntı yaşamadım herhalde 50mbps paket kullanıyorum 55 mbps down 17 upload veriyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,628
Üyeler
154,774
Son üye
trevorphilips
Top Bottom