Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yani wifi olayı telefonla alakalı hatla bir alakası yok ama garip yinede
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk ay içindeyseniz bence çok çıkmaz herhangi bir bayiden veya müşteri hizmetlerinden 2dk da öğrenin

İyi yine az kitlemiş Turkcell bana 800 çaktı 😂 ama uzun vadede biz kârlı çıkacağız

Aslında hiçbirinde yapamazsın işlemi ama o bayideki elemanlar riski göze almış

Bu saatten sonra anca yeni hat alırsın
Bayiyle ilgili değil hocam turkcelli aradım direkt yapabilirsiniz dediler istisnaymış

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
Çekmiyor, sınırsız verse ne olacak.

uydu3

80+ Silver
Sms dk var mı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Yok bro bende anlamadım. Cihazın romundan kaynaklı onu biliyorum fakat, Vodafone hattımı telefona takar takmaz Vowifi geliyor. Türktelekom takınca kayboluyor VoLTE ye geçiyor. Kendi s21 telefonuma takınca VoWifi geliyor ama. O da saçma :D
Çok alengirli bir şey ben anlamadım 😂

İşin komiği aynı şekilde 205 TL cayma bedeli çıktı bana.. 😀 Konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim geçiş yaptım.
Hahaha al gülüm ver gülüm olmuş 😂

Çekmiyor, sınırsız verse ne olacak.
Senin yaşadığın yerde çekmiyor olabilir lakin yaşadığı yerde çekim sorunu olmayanlar için mükemmel bir kampanya

Bayiyle ilgili değil hocam turkcelli aradım direkt yapabilirsiniz dediler istisnaymış
Tamam işte ben de onu diyorum ama yapılmaması lazım. En azından ben yapmıyorum adam nedir kimdir belli değil başına bela alır sonra çalışan

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf Bahadır
Bu gün gittim bayiye hattım Türk Telekom olduğu için alamıyormuşum paketi. Önceki yorumları ve detayları okumamıştım. Taahhütte bitiyor başka operatörden teklif gelirse kaçarım artık. Bu operatörler tipik pavyoncu Türk erkeği gibi. Evdeki kadın zaten elimde diye yüzüne bakmıyor, dışarı güller çiçekler saçıyor 😂

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Var kardeşim. Prime tarifelerde 2000 diğerlerinde 1000 yada 1500 dk var SMS ye 250 galiba

Bu gün gittim bayiye hattım Türk Telekom olduğu için alamıyormuşum paketi. Önceki yorumları ve detayları okumamıştım. Taahhütte bitiyor başka operatörden teklif gelirse kaçarım artık. Bu operatörler tipik pavyoncu Türk erkeği gibi. Evdeki kadın zaten elimde diye yüzüne bakmıyor, dışarı güller çiçekler saçıyor 😂
Taahhüt devamında iyi teklif gelmesi için önceki paketinin de yüksek olması gerektiğini anladım ben tecrübelerime dayanarak. Yani önceden de performans iyiyse bırakıp gitmez 😂

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Tecrübemle konuşuyorum bana gelmiş boş yapmışsın diyor, izmir'in göbeğinde yaşıyorum belirttiğim sorunu 200 küsür ona vereceğime 100 daha koyar Turkcell'e geçerim. Bu eleman satış yetkilisi filan sanırım, bana hiç mantıklı gelmedi bu durum

İlgilenler için kullandığım paket:

müthiş pahalı gerçekten paketler yüksek ama fiyatta pahalı

kayraman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Demirkol
Bugün başvurdum 4 gün içinde hat açılacak ama kampanya 24ü bitiş tarihi,gönderilmesi gereken sms 24ünden sonra gönderilse sorun oluyor mu

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Bugün başvurdum 4 gün içinde hat açılacak ama kampanya 24ü bitiş tarihi,gönderilmesi gereken sms 24ünden sonra gönderilse sorun oluyor mu
25 i kampanya bitiş tarihi. Bu arada hattın o tarihler içerisinde açılmasına gerek yok sadece o tarihler içinde TT ye geçiş işlemini başlatmış olman lazım

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut

bunlar yeni kampanya galiba nasıldır tt geçilirmi vodafonedeyim berbat internet felan çekmiyor tt nasıldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN

bunlar yeni kampanya galiba nasıldır tt geçilirmi vodafonedeyim berbat internet felan çekmiyor tt nasıldır
gecen sene tt den hersyi berbat diye vodafona gectim. ama vodafon berbat otesiymis, sanirim yarin tt a gecicem,

Top Bottom