Neler Yeni

Türk Telekom'dan Türknet'e geçişte cayma bedeli olayı

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım ve ayrılırsam 884₺ lira cayma bedeli ödeyeceğim söylendi çünkü taahhütüm bitmemiş. Türknet başka operatörden geçişte 1000₺'e kadar cayma bedelini ödeyeceğini belirtiyor. Bunu öderler mi? Sormak için Türknet müşteri hizmetlerini aradım fakat ulaşamadım bir türlü. Ulaşmam gereken tam numarayı bırakır mısınız? Bu arada öderler mi cayma bedelini?

Junaiun

80+ Bronze
Siz ödüyorsunuz cayma bedelini. Dekontunu da TürkNet sitesine yüklüyorsunuz. Ödediğiniz kadar faturanızda indirim oluyor.
0850 288 80 80 numara.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Siz ödüyorsunuz cayma bedelini. Dekontunu da TürkNet sitesine yüklüyorsunuz. Ödediğiniz kadar faturanızda indirim oluyor.
ve bunu 6 aya bölüyolardı en son şimdi kaçtır bilmiyorum

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl yani 884₺ ödersem 884₺'e kadar indirim mi yapacaklar?

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım ve ayrılırsam 884₺ lira cayma bedeli ödeyeceğim söylendi çünkü taahhütüm bitmemiş. Türknet başka operatörden geçişte 1000₺'e kadar cayma bedelini ödeyeceğini belirtiyor. Bunu öderler mi? Sormak için Türknet müşteri hizmetlerini aradım fakat ulaşamadım bir türlü. Ulaşmam gereken tam numarayı bırakır mısınız? Bu arada öderler mi cayma bedelini?
Evet ödüyorlar bende TurkNet müşterisiyim İstersen davet kodumumu paylaşıp üye olabilirsin 1 ay ikimizde ücretsiz kullanmış oluruz. Çağrı merkezi no:0(212) 703 43 71
Hızlı işlem hattı no: 0(850) 288 80 80

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
1000 TL olan bedel sadece Gigafiber için.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Evet, TurkNet cayma bedeli karşılama konusunda size avantaj sunuyoruz. Mevcut operatörünüzün size çıkaracağı taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız 1000 TL’ye kadarını, diğer altyapılardaysanız da 240 TL’ye kadarını biz karşılıyoruz. Bu tutarı taksitlerle faturanıza indirim sağlayarak üstleniyoruz. Kampanyamız internet hizmetleri taahhüt cayma bedelini kapsıyor.

Gigafiber varsa bin lira yoksa 240 TL

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, TurkNet cayma bedeli karşılama konusunda size avantaj sunuyoruz. Mevcut operatörünüzün size çıkaracağı taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız 1000 TL’ye kadarını, diğer altyapılardaysanız da 240 TL’ye kadarını biz karşılıyoruz. Bu tutarı taksitlerle faturanıza indirim sağlayarak üstleniyoruz. Kampanyamız internet hizmetleri taahhüt cayma bedelini kapsıyor.

Gigafiber varsa bin lira yoksa 240 TL
Gigafiber var mı yok mu bilmiyorum. Turknet gigafiber geçersem mi 1000₺'e kadar öderler?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
adresimde gigafiber altyapısı yok maalesef
o zaman 240 öderler. Bu arada komşularına falan sor turknet kulllanan var mı genel olarak iyi bir internet sağlayıcı ama sorun çıkartabiliyor bazen ticket açtığında 2 saat sürüyor dönmeler o da en hızlısı şahsi yaşadığım sorunlardır isteyene ss'ler paylaşabilirim (şimdi turknet avukatları doluşur iki eleştirdim diye)

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
o zaman 240 öderler. Bu arada komşularına falan sor turknet kulllanan var mı genel olarak iyi bir internet sağlayıcı ama sorun çıkartabiliyor bazen ticket açtığında 2 saat sürüyor dönmeler o da en hızlısı şahsi yaşadığım sorunlardır isteyene ss'ler paylaşabilirim (şimdi turknet avukatları doluşur iki eleştirdim diye)
Aktif olarak kullandığım Türk Telekom 'dan çok daha iyidir. Müşteri hizmetlerine ulaşmam 1 saat kadar sürdü. Bunun dışında kötü bir internet sağlıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,948
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom