Neler Yeni

Türkiye'de Garajda Saklanan Bir Supra Daha (BURSA)

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,143
İsim
.
Sosyal medyada çok büyütülmüş bir araba, aslında araba kasa ağırlığı yüzünden drift dahil birçok alanda dezavantajta ama neden bu kadar büyütülmüş bende bilmiyorum. Motoru yüzünden olabilir.
+800 hp hocam abartılmasında ne yapsın.
Üstüne birde paul walker ın turuncu arabası olunca bayağı ünlendi tabi.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
çok güçlü bir araç. motoru çok iyi çok rahat 800hp görüyor
800 hp fazla değil ki yeni Tesla model s 1050 hp ve 0-100’ü 1.99 saniye ayrıca öyle aşırı pahalı da değil

123kral14

80+ Silver
Parasını vermiş almış ey Allah'ım ya

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,877
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
:widepeepo: Arkadaşlar biliyorsunuz Türkiye'de Supra çok az sayıda var. Bilinenlere göre 30 a yakın supra var, bu sadece bilinenler , ve birde bu araçtan olup ta garajda saklananlar var hiç gün yüzüne çıkartılmamış Supra lar var, galiba bu araçta onlardan birisi, çünkü bu aracı daha önce herhangi bir yerde görmedim.
Bursa da bir adet daha Supra var ama o bu araç değil bu başka bir Supra, ve bunu daha önce gördüğümü sanmıyorum. Daha önce görenler varsa yazarsa sevinirim.
Fotoğrafı bana bir arkadaşım attı, Bursa da bir araç tamircisinin bahçesinde gri plakasız bir Supra ve gerçekten çok temiz görünüyor.Gözlerime inanamadım.
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşım ertesi gün tamirhane açılınca tekrar gidip yakından görmek ve fotoğraf çekmek için gitmiş.
Ertesi güne arabayı branda ile kapatmışlar.
Fotoğraf çekinmek istediğini söylediğinde de buna izin vermemişler ve aracın burda olduğunu kimseye söylememeleri için uyarmışlar.
Neden sakladıklarını ve böyle davrandıklarını anlamış değilim açıkçası.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@supraaaaaa @SUPRAAAAAAAA
köy civarında agalar nilüfer tarzı yerlerde değil mrak etmeyin 7.62 ak ile aramaya çıktık
edit : konum varmış bizim iş kolay geldi biraz uzak 2 güne agalarla basıcaz mekanı

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar biliyorsunuz Türkiye'de Supra çok az sayıda var. Bilinenlere göre 30 a yakın supra var, bu sadece bilinenler , ve birde bu araçtan olup ta garajda saklananlar var hiç gün yüzüne çıkartılmamış Supra lar var, galiba bu araçta onlardan birisi, çünkü bu aracı daha önce herhangi bir yerde görmedim.
Bursa da bir adet daha Supra var ama o bu araç değil bu başka bir Supra, ve bunu daha önce gördüğümü sanmıyorum. Daha önce görenler varsa yazarsa sevinirim.
Fotoğrafı bana bir arkadaşım attı, Bursa da bir araç tamircisinin bahçesinde gri plakasız bir Supra ve gerçekten çok temiz görünüyor.Gözlerime inanamadım.
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşım ertesi gün tamirhane açılınca tekrar gidip yakından görmek ve fotoğraf çekmek için gitmiş.
Ertesi güne arabayı branda ile kapatmışlar.
Fotoğraf çekinmek istediğini söylediğinde de buna izin vermemişler ve aracın burda olduğunu kimseye söylememeleri için uyarmışlar.
Neden sakladıklarını ve böyle davrandıklarını anlamış değilim açıkçası.

@supraaaaaa @SUPRAAAAAAAA
Bu araç herhangi büyük bir olaya karışmış ve o yüzden de gizleniyor olabilir ve bunu bilemeyiz.
Tamircinin bahçesin de olması da ayrı bir şüphe uyandırıyor.
Neyse bizi ilgilendirmiyor.
Federaller gerekeni yapar :)

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Bu araç herhangi büyük bir olaya karışmış ve o yüzden de gizleniyor olabilir ve bunu bilemeyiz.
Tamircinin bahçesin de olması da ayrı bir şüphe uyandırıyor.
Neyse bizi ilgilendirmiyor.
Federaller gerekeni yapar :)
Tamirciler sokağı gibi bir yer etrafında tamirciler var , sanayi gibi ama değil ,

Ben Tr de bilinemyen bir supranın daha olduğunu göstermek için paylaştım, herkes kötü yönlü olarak bakmış olaya, o argo kelime kullanan arkadaşa da kelimelirini birebir kendisine iade ediyorum, konumu vs kaldırdım zaten, konumu paylaşırken hırsızlık olayı vs düşünmedim, merak edip bakmak isteyen olabilir diye paylaşmıştım zaten uyarıların üzerine de kaldırdım, hırsızlar da zaten gelip buraya bakacak aa supra burda varmış gelin çalalım. İyimisiniz siz

Kadir_1987

80+ Silver
Tamirciler sokağı gibi bir yer etrafında tamirciler var , sanayi gibi ama değil ,

Ben Tr de bilinemyen bir supranın daha olduğunu göstermek için paylaştım, herkes kötü yönlü olarak bakmış olaya, o argo kelime kullanan arkadaşa da kelimelirini birebir kendisine iade ediyorum, konumu vs kaldırdım zaten, konumu paylaşırken hırsızlık olayı vs düşünmedim, merak edip bakmak isteyen olabilir diye paylaşmıştım zaten uyarıların üzerine de kaldırdım, hırsızlar da zaten gelip buraya bakacak aa supra burda varmış gelin çalalım. İyimisiniz siz
Bak benim seni yargılama ya da hesap sorma gibi bir amacım yok zaten olamaz da.
Sana laf atanları etiketleyip bu tarz cümlelerini kur.
Ben sadece düşüncelerimden bahsettim ve seni herhangi bir şey ile suçlarmışcasına konuşmadım.
Başkasına olan öfke ya da sarfedeceğin cümleleri onlara ilet bana değil.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Yıldız
Ben o konumu buldum. Supra tam olarak nerede? O kadar yol gezdim sanayide ama göremedim.
Dostum tam olarak hangi bölgedeki sanayi'de ? Konumu göremedim ve gerçekten bir supra görmeyi o kadar çok istiyorum ki üşenmeden gidip bulacağım.

köy civarında agalar nilüfer tarzı yerlerde değil mrak etmeyin 7.62 ak ile aramaya çıktık
edit : konum varmış bizim iş kolay geldi biraz uzak 2 güne agalarla basıcaz mekanı
Dostum bana da yerini söyler misin rica etsem acilen gidip görmem gerek

Top Bottom