Neler Yeni

Türkiyede terör neden bitmedi?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,482
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Kafama takıldı tartıșalım dedim.Türkiye askeri güç konusunda hafife alınacak bir güç değil.30 senedir bu dağdaki çarıklıları neden bitiredik?Neden hala aktif olarak her gün șehit vermemize sebep oluyorlar?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kafama takıldı tartıșalım dedim.Türkiye askeri güç konusunda hafife alınacak bir güç değil.30 senedir bu dağdaki çarıklıları neden bitiredik?Neden hala aktif olarak her gün șehit vermemize sebep oluyorlar?
Fikir körelmedikçe istersen atom at bir şey olmaz gene.
Fikir ölürse veya unutulursa bu sorun bitecektir

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Çözüm sürecinin uygulanması ve de hem dışarıda hem içeride ciddi destek almalarına dayandırıyorum

Besim Tibuk

80+ Gold
Fikirlerimi bir şeylerle desteklemeden söyleyeceğim.

İlk yıllarda terör konusunda pek endişe edilmedi hatta pkk eğitim kampımız falan dendi.
Ardından yasakçı zihniyetin pkk eline verdiği propaganda kozları sayesinde pkk hızla güçlendi ve başa bela oldu.
Bir şeyler yasaklandıkça onlar propaganda yaptı. Bugün bu durum daha iyi idare ediliyor, dağlar temizzz

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,482
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fikir körelmedikçe istersen atom at bir şey olmaz gene.
Fikir ölürse veya unutulursa bu sorun bitecektir
Örgüte katılan bir insan ne kadar akıllıdır bilemem ama bunlar iyice ********** mı?Hangi manipülasyonla inanıyorlar hala?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Öncelikle adamlar maymunlar bizim ülkemizde değil. Politik sebepler yani. İkincisi, biri ölüyor öbürü doğuyor işte.

Son düzenleme:

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,482
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fikirlerimi bir şeylerle desteklemeden söyleyeceğim.

İlk yıllarda terör konusunda pek endişe edilmedi hatta pkk eğitim kampımız falan dendi.
Ardından yasakçı zihniyetin pkk eline verdiği propaganda kozları sayesinde pkk hızla güçlendi ve başa bela oldu.
Bir şeyler yasaklandıkça onlar propaganda yaptı. Bugün bu durum daha iyi idare ediliyor, dağlar temizzz
Öyle ama hala varlığını devam ettiriyor bu herifler.Hangi akıl mantıkla inanıyorlar onu anlamıyorum?Kolsuz șempanzeler daha elinde keleși tutamıyor ülke kuracak.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,482
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası